On-line

We have 145 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Thursday, 20 November 2008 10:23
 
 
Костюк Марія Оникинівна
 
Костюк Марія Оникинівна народилася 14 вересня 1965 року. Закінчила Дубнівське педагогічне училище Рівненської області. Після закінчення (з 1984 р.) приступила до роботи вихователем дитячого садка колгоспу Карла Маркса Нікопольського району Дніпропетровської області. Зі зміною місця проживання (з 1988 р.) працювала вихователем дитячого садка № 30 м. Нікополя.
 
З 1988 року переведена в дитячий садок № 15 м. Нікополя теж вихователем. Останні 10 років працює керівником гуртка Нікопольського районного Будинку дитячої творчості в таких напрямках: в’язання на спицях, художня вишивка, м`яка іграшка та основи початково-технічного моделювання. Основним гуртком в якому  спеціалізується  Марія Оникинівна є гурток «м`яка іграшка». За роки роботи в цьому напрямку, гуртківцями було створено не одну сотню іграшок. Дітям подобається створювати іграшки – тварини, комахи, казкові герої, народні іграшки. Цьому сприяли екскурсії до Нікопольського краєзнавчого музею, бази відпочинку у м. Орджонікідзе, відвідин зимового саду в м. Запоріжжі, а також зоопарку. Діти дуже спостережливі, вони відмічають найдрібніші рухи в тваринах, їх захоплює незвичайне. І на основі цього вони створюють свій образ. Дуже пишаються своїми роботами під час виставок, які відбуваються систематично і на всіх рівнях (від шкільних, сільських, районних, так і обласних). Головне для Марії Оникинівни – щоб дітям було добре вдома і в Будинку творчості. Вона намагається надавати їм щонайбільше можливостей приймати самостійні рішення, бути лідерами, обдумувати вибір, відчувати відповідальність. Спонукає дітей до самоконтролю, обмежуючи контроль зі свого боку. Будь-які зауваження будує у вигляді поради, що розпочинається з похвали. Треба навчити дитину відчувати радість творення добра. Тоді вона набуває дорогоцінного багатства душі, відчуває серцем коли і кому прийти на допомогу.
 
Ми повинні любити людину і створити таку виховну систему, щоб забезпечити необхідні умови для творчої особистості, з розвиненим почуттям гідності, чітко визначеною громадською позицією.
 
 

На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитися з роботами Марії Костюк:
 
 
У разі використання матеріалів цього сайту посилання на сайт обов'язкове
Last Updated on Wednesday, 20 January 2010 11:29
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting