On-line

We have 62 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Thursday, 07 October 2010 09:28
There are no translations available.

Жежеріна Тамара Іванівна
а
Жежеріна Тамара Іванівна народилась в 1946 році в родині робочого в селищі Дем’янівка на Донбасі. Там пройшли дитинство й юність. Закінчила Стародубовську школу-інтернат.

Жежеріна Тамара Іванівна завжди захоплювалась книгами, роботою в різних гуртках. З активною життєвою позицією вихована на військово-патріотичних традиціях своєї родини. Дід Жежеріної Т.І. - повний Георгіївський кавалер, батько - ветеран Великої Вітчизняної війни, дядя - Герой Радянського Союзу.

В 1967 році закінчила Донецьке культпросвітучилище.

В 1981 році - Леніградську ордена «Знак Пошани» Вищу профспілкову школу культури, за фахом - методист-організатор КПР вищої кваліфікації. Ветеран культури.
Жежеріна Т.І. - директор Орджонікідзевського історико-краєзнавчого музею ім. М. Занудько з великим досвідом. Кожний образ з музейних експонатів воєних років і зустрічі з ветеранами пропускає скрізь своє серце.

Під час проведення І Нікопольського регіонального музейного фестивалю в травні 2010 року Жежеріна Т.І. нагороджена грамотою «За музейне подвижництво».
 а
а
Переведення в електронний вигляд: Бутенко О.П.

На нашому сайті Ви можете дізнатися більше про Орджонікідзівський народний історико-краєзнавчий музей ім. Занудька М.А.:
а
Last Updated on Sunday, 11 March 2012 14:41
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting