On-line

We have 145 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Library-information center "Slovo" - Наші привітання та звернення
Sunday, 06 November 2011 15:25
There are no translations available.

Шановні відвідувачі сайту!

КВНу - 50!

8 листопада 2011 року одній з найпопулярніших на усьому радянському і пострадянському просторі ігор під назвою КВН виповнюється 50 років. Наше місто і регіон багаті своїми славними КВНівськими традиціями. Нікополь, разом з Дніпропетровськом і Кривим Рогом, вже не одне десятиліття є одним з основних центрів розвитку руху веселих і найвинахідливіших Південного Сходу України. Внесок команд Дніпропетровщини в розвиток і становлення КВН в 80-90 роках просто величезний і неоцінимий.


Прапор Ассоціації КВН України

Так, завдяки команді КВН ДГУ (м. Дніпропетровськ) в число основних конкурсів був введений «музичний конкурс», а одного разу виконана дніпропетровськими веселими і найвинахідливішими у кінці виступу «фінальна пісня» стала нині традиційним елементом виступу практично будь-якої команди КВН.

КВНщики нашого краю не раз виступали в ролі новаторів, виходячи за рамки сталих схем і шаблонів, які здавалися непорушними. У 1996 році командою «КлубНіка» (м. Нікополь) на Міжрегіональному Фестивалі «НіКіВіН-96» була уперше показана справжня КВН-опера. Кожна фраза героїв цієї «100 %-музикалки» розпочиналася із слів з популярних естрадних пісень. Нині цей прийом отримав поширення і був «прийнятий на озброєння» цілим рядом колективів з України і Росії.

Великий внесок у вдосконалення основних ігрових схем і впровадження нових прийомів подання жартів був внесений командами «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит» та «95-й квартал» (м. Кривий Ріг). Завдяки виступам криворізьких команд у Вищій лізі в 1995-2003 рр. сучасний КВН став яскравішим і динамічнішим.

Доречно також нагадати, що І -й Всесоюзний Фестиваль КВН відбувся в 1989 р. в м. Дніпропетровську, а першим спонсором в історії «Відродженого КВНа» у кінці 80-х років минулого століття став Нікопольський завод феросплавів (НЗФ).

На нашому сайті Ви можете знайти чимало корисної і цікавої інформації про становлення КВНівського руху Нікопольщини та Дніпропетровщини, КВНщиків і команди КВН різних років, познайомитися з їх жартами, матеріалами з фото  і відеоархівів (див. статті «Нікопольський КВН», «Команда КВН «КлубНіка», «Команда КВН «Галстуки», «Зошит сценариста»).

Нагадуємо Вам, що інформація на нашому сайті постійно оновлюється і доповнюється. В майбутньому до теми розвитку молодіжного і КВНівського руху ми повертатимемося ще не раз.

Колектив БІЦ «Слово» від щирого серця вітає КВНщиків Нікополя, Дніпропетровщини, України та країн СНД з 50-річчям гаряче улюбленої мільйонами телеглядачів усіх поколінь гри. Бажаємо усім сучасним КВНщикам більше іскрометних жартів, яскравих виступів і незабутніх перемог.

Колектив БІЦ «Слово» і Нікопольські КВНщики вітають беззмінного та вічно молодого ведучого КВН Олександра Васильовича Маслякова з 70-річним ювілеєм!


Гравці команди КВН «КлубНіка» Олексій Зиков та Володимир Фролов
з ведучим телевізійної програми «КВН» Олександром Масляковим.
Фестиваль «КіВіН». м. Сочі. 1997 р.


Last Updated on Monday, 14 November 2011 16:11
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting