On-line

We have 95 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Garden-Vegetable garden - Едем своїми руками
Thursday, 12 April 2012 16:16
There are no translations available.

Матеріал підготували:
Стрілецька М.В.
м. Нікополь, Україна
Біографія


Огірки на вікні


Для кімнатної культури огірка найбільше підходять східні і південні вікна, західні - менш, а північні - непридатні. Кращі сорти для вирощування на вікні - довгоплідні, не вимагаючі запилення гібриди: Московський тепличний, Зозуля та ін. Якщо цих тепличних сортів не знайдете, то можна узяти і запилювані бджолами тепличні сорти і гібриди (Манул, Марафон, Тепличний 40, Сюрприз 66 та ін.). Ці рослини доведеться запилювати вручну.


Вирощувати огірок краще у великих вазонах, пластмасових відрах або просто в поліетиленових міцних мішках, дерев'яних ящиках. Головне, щоб місткість їх була 7-12 л. Наповніть їх поживною сумішшю з 5-6 частин некислого (провапнованого) торфу, 2-3 частин родючої землі і 2-3 частин перегною; за відсутності торфу - з 2-3 частин родючої землі і 1 частини перегною з додаванням невеликої кількості піску. На відро суміші внесіть 2 сірникових коробки суперфосфату, неповну коробку сечовини або коробок калійної селітри, коробок сірчанокислого калію, 0,5 коробка сірчанокислого магнію і 2 коробки деревної золи. Суміш ретельно перемішайте з добривами. Пророщене насіння посійте в лютому на глибину 1-1,5 см. В кожному вазоні мають бути 1-2 рослини.

Отримати врожай огірків можна і на підвіконні
Фото: www.miragro.com

 .

Дорослі рослини підв'яжіть до вертикальної шпалери. Нижні 5-7 зав'язей видаліть, поки не розкрилися квітки. Інші даватимуть основний урожай. Бокові пагони над 2-3 листом прищипуйте. Поливайте помірно водою температурою 20-25о, а з настанням жаркої погоди - щедро 2 рази в день.

Стиглі огірки
Фото: www.countrysideliving.net


Починайте підгодівлі через місяць після посіву або посадки наступним складом: 1 сірникова коробка сечовини, 1 коробка сірчанокислого калію і 1/3 коробки сірчанокислого магнію на відро води. Перед підгодівлею злегка полийте рослину водою, а потім вже розчином добрив з розрахунку 1-2 л в тиждень до початку плодоносіння і 3-4 л в тиждень під час плодоносіння. Добрі результати дає підгодівля настоєм курячого посліду, розведеного 1:15, 1:20, яка чергується з мінеральними підгодівлями.


При доброму догляді з однієї рослини можна отримувати 8-10 кг плодів (25-40 шт.).

.

.

Переведення в електронний вигляд: Діденко К.В.

На нашому сайті Ви можете дізнатися більше про вирощування рослин та догляд за ними:
Дізнатися більше про вирощування огірків на вікні Ви можете тут:
Last Updated on Tuesday, 17 April 2012 17:04
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting