On-line

We have 61 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Memorable dates and holidays - November
Wednesday, 19 October 2016 15:00
There are no translations available.

Україна - територія гідності та свободи

21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 

 

 

Указ «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи»

 

 

 


 

Помаранчева революція

Помаранчева революція - кампанія протестів, мітингів, пікетів, страйків та інших актів громадянської непокори в Україні, організована і проведена прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року, після оголошення Центральною виборчою комісією попередніх результатів, згідно з якими нібито переміг його суперник - Віктор Янукович. Акція почалася 22 листопада 2004 як реакція на масові фальсифікації, що вплинули на результат виборів.

 

 


 

Пісні Помаранчевої Революції

 

 


 

 "Помаранчева революція" 2004 р.: причини і наслідки

 Довгий час, незважаючи на згадані заходи, економічну кризу, однак, подолати не вдалося. Заборгованість із заробітної плати у багатьох категорій працюючого населення, пенсій становила від одного до шести місяців, а іноді і більше; загострилася проблема безробіття, продовжувався спад промислового виробництва. Різні приватні, напівприватні структури, окремі особи, зокрема службові, за роки незалежності вивезли з України понад 320 млрд доларів; одночасно "прихватизувавши" державного майна на 120 млрд доларів.
 

 

Революція гідності

Революція Гідності (також Київський Майдан, Майдан у Києві, Євромайдан та Єврореволюція - політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу. Однією з головних причин протестів стала надмірна концентрація влади в руках Віктора Януковича та його «сім'ї».

 

 

 

 


 

Документальний фільм "Майдан"

Документальний фільм-розслідування "Майдан. Три версії" було знято у 2015 році за подіями, що сталися під час Євромайдану в центрі Києва. У фільмі розглянуто три основні версії подій, які назавжди змінили хід життя нашої країни.

 

 

Небесна сотня

«Небесна сотня» - прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 - лютому 2014 року.

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…» Список на виплату одноразової грошової допомоги родинам загиблих у розмірі 121 800 грн. налічував 98 осіб. 

 

 

 

 

 

Last Updated on Monday, 15 November 2021 12:38
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting