On-line

We have 135 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Memorable dates and holidays - November
Sunday, 03 November 2019 08:04
There are no translations available.

8 листопада - Міжнародний день КВК

 

 

Представити веселого студента без винахідливості просто не можливо, а винахідливий студент, як правило, рідко перебуває у смутку. Суворі реалії наших буднів ніяк не можуть впоратися з натиском і енергією цілеспрямованої молодої людини. Вона завжди попереду, вона завжди переможець, вона завжди на висоті, а якщо необхідно у щось заглибитися, то вона залишить позаду самого завзятого крота.

Так, в далекому 1961-му році, за даними проекту DilovaMova.com, в надрах бурхливого студентського життя, виникла прекрасна ініціатива - створити справжній Клуб цих самих веселих і кмітливих верств нашого з вами прогресивного суспільства - студентів. Вже в тому ж році, 8-го листопада на екранах Великого і Могутнього Радянського Союзу, поки в чорно-білому форматі, вийшла в ефір перша телевізійна гра цього нового і чудового Клубу Веселих та Кмітливих. На той момент ніхто й уявити собі не міг, що КВК стане однією з найбільш живучих і улюблених програм не тільки в СРСР, але і переживе його. Буде визнаний і на пострадянському просторі, знайде шановний міжнародний статус.

Рух Клубу Веселих та Кмітливих захоплював і захоплює не мало молодих і талановитих акторів та авторів, хореографів і режисерів, редакторів і ведучих, а також безліч абсолютно не байдужих до цього руху людей. Переважна більшість з них отримали безцінний досвід, беручи участь у житті цього клубу, який сприяв їм і надалі досягати успіхів і будувати свою кар’єру у суто позитивних тонах.

Причини успіху КВНівського руху також очевидні і міркувати про КВН можна до нескінченності, але, як кажуть, краще один раз побачити, а ми додамо, що краще і не один. Дивіться і насолоджуйтеся, це не просто весело, але й корисно для здоров’я!

Ідея відзначати «Міжнародний день КВК» була запропонована в 2001-му році Олександром Васильовичем Масляковим, ведучим і президентом цього клубу починаючи з 1964-го року. Це свято, станом на 2012-й рік ще не було визнано офіційними державними структурами і ще не увійшло до реєстру всесвітніх свят, що відзначаються шанованою Організацією Об’єднаних Націй. Однак заслужено має на це всі шанси.

Ми ж усі, хто любить і шанує КВК, приєднуємося до цього дня до цієї прекрасної ініціативи і поспішаємо привітати всіх, хто так чи інакше бере участь в житті і роботі цього Клубу, всіх глядачів і команди, ведучих і поважне журі. З днем КВН!

 

Джерело: Ділова Мова

 


 

Тороп С. Нікопольський КВН

 
Як свідчать численні народні перекази, гра під назвою КВН була винайдена на Нікопольській землі веселими та кмітливими скіфами. Ця знаменна подія сталася в 512 р. до н.е., коли скіфам набридло грати з військами персидського царя Дарія І в схованки і догонялки. Користуючись випадком, просимо істориків усіх країн звернути увагу на вказану дату, бо наступного року воістину народна і вічно молода гра має усі шанси відсвяткувати свій 2500-річний ювілей.

 

Незабаром вигадувані скіфами жарти набули такої великої популярності, що їх із задоволенням цитували і навіть записували на стінах громадських будівель в Мідії і Греції, Єгипті і Вавілоні. Особливо вдалим виявився жарт про «піфагорові штани», після якого греки гарненько замислилися і перейняли у скіфів цей вид одягу. Будучи великим прихильником винайденої нашими предками гри знаменитий історик Геродот здійснив подорож до берегів Дніпра, щоб записати її правила. Нажаль, ця частина його описів не дійшла до наших днів, та зате вигадану з приводу візиту Геродота скіфськими КВНщиками скоромовку пам'ятають і сьогодні. Вона розповідає про підступність членистоногих, які мешкають в тутешніх водах, і починається словами: «Ехал грека через реку...»...читати далі

 

 
Скіфи - перші КВНщики Нікопольщини!
Зображення на пекторалі з кургану Товста Могила
 

 
 
Команда Нікопольського факультету Одеської національної юридичної академії (НФ ОНЮА) була створена у жовтні 1998 року і існує дотепер. Неодноразовий учасник міських, регіональних та всеукраїнських турнірів КВН. Переможець міського чемпіонату КВН 2008 року. Учасник Всеукраїнського фестивалю «Жемчужина у моря - 2008» (смт. Затока, Одеська область), проведеного «Асоціацією КВН України», за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту, а також Міністерства освіти і науки України...читати далі
 
 

 
 
Команда КВН «КлубНіка» була створена на початку 1996 року. «Бойове хрещення» нової генерації наших веселих і кмітливих відбулося в березні того ж року на сцені ДК ПТЗ. Першим суперником «КлубНіки» стала команда КТУ (Кривий Ріг), у складі якої, між іншим, виступав майбутній капітан знаменитого «95-го кварталу» Володимир Зеленський.
 
 
 Виступ команди КВН «КТУ» на сцені БК ПТЗ. м. Нікополь. 1996 р. 
 
У період з 1996 по 2000 роки «КлубНіка» провела понад 30 ігор з командами з Марганцю, Вільногорська, Жовтих Вод, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Маріуполя, Києва, Жмеринки, Вінниці, Кіровограда, Івано-Франківська і інших міст України...читати далі
 

 
 
За двадцять років товстий зошит, в який я найчастіше записував свої жарти, сильно потріпався та обвітшав. Доля цих жартів склалася по різному: одні з них у свій час стали репризами і послужили основою мініатюр команд КВН Нікополя, Кривого Рогу, Москви. Інші за різними причинами так і не дійшли до сцени, залишившись в моїй пам'яті та в старому зошиті. Кожен рік я перечитую його знову, віддаючи дань вшанування вічно молодій грі під назвою КВН, яка у листопаді 2011 року відмітить свій півстолітній ювілей. Сьогодні я пропоную відвідувачам нашого сайту зробити це разом.
 
Собака Тургенева

 

В прошлой жизни я был собакой Тургенева. Однажды хозяин проиграл меня с Жучкой в карты французскому послу. Тот нас первым делом сытно накормил, дал понюхать какой-то платок и говорит: «Шерше ля фам! (Ищите женщину по-ихнему значит). Я сбегал в село, привел к нему наших баб. Те как пришли, да как заголосили: «Делай с нами, что хочешь, только от барина нашего, кровопийцы, забери!». Вслед за бабами и мужики во Францию потянулись. Совсем село опустело... Заскучал Иван Сергеевич без баб, запил, рассудком тронулся. Стал крепостной строй обличать и собак ненавидеть. Отпросился я как-то у нового хозяина перед отъездом в Париж с родными местами попрощаться. Прибегаю в село, щеткой вычищенный, шампунем вымытый, в новом ошейнике, с бантом на хвосте. Сел возле опустевшей псарни и завыл жалобно. Тут-то ко мне Тургенев своего киллера Герасима и подослал... А дальше вы, наверное, знаете...читати далі
 

 КВНівський сценарист Сергій Тороп (у центрі) в ролі балерини Великого театру.

м. Кривий Ріг. 1990 р.

 


  

2-й Фестиваль КВК
КСК м.Нікополь,2.11.2012 р.
 

 
Last Updated on Sunday, 03 November 2019 09:07
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting