On-line

We have 180 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Memorable dates and holidays - March
Thursday, 03 March 2011 16:25
There are no translations available.

 
6 березня 2018 року Нікопольському заводу феросплавів виповнюється 52 роки

 а

Нікопольський завод феросплавів по праву вважається флагманом феросплавної промисловості України. Тут сформувався унікальний колектив, здатний вирішувати великі виробничі, технічні і соціальні завдання.

Нікопольський завод феросплавів - це великий виробничий і соціальний комплекс Нікополя. Тут є сучасна медико-санітарна частина, Палац культури, спортивний комплекс, дитячий оздоровчий табір на Чорноморському узбережжі, бази відпочинку. Незважаючи на труднощі, пов'язані з кризою, завод провів перший етап капітального ремонту свого санаторію-профілакторія, де відновлюють здоров'я феросплавники.

За будь-якою справою стоять люди. Усі ми - робочі, інженерно-технічні працівники і керівники - склали іспит на професійну придатність, довели відданість своєму заводу. Поступово видужуючи від кризи, ми вступаємо в нову пору нашого розвитку, попереду нас чекає час активних дій. Маючи реальні виробничі перспективи, працюватимемо і над розвитком соціальної програми. Ми були і залишаємося вірні своєму головному принципу: колектив - працює з високою віддачею, завод - проявляє усебічну турботу про кожного трудящого.

Нікопольські феросплавники з упевненістю дивляться в завтрашній день. Вони повні енергії, можуть і люблять добре працювати. Колектив заводу здатний впоратися з великими завданнями. Електрометалурги Нікополя це доводили не один раз.

Сьогодні значно посилюються вимоги по екології. І це правильно, тому що екологічна ситуація і в Нікополі, і в Дніпропетровській області в цілому залишає бажати кращого. Розуміючи це, НЗФ працює, інвестуючи досить великі кошти в екологічні заходи.

Починаючи з 2011 року, НЗФ не викидає жодного літра зливової води в Каховське водосховище.
ф
Зарплата - це основний критерій якості життя людини. Як плавильники оцінюють свою зарплату? Чи вважають, що вона відповідає витраченим зусиллям або має бути більшою? Відповідають, що зарплата справедлива. Якщо буде більше, напевно, ніхто не відмовиться, але навіть озвучити сьогоднішню свою зарплату в колі друзів їм буває іноді незручно.

Сьогодні ветерани нашого заводу мають різні пільги. Але ось просять надати їм медичне обслуговування в медико-санітарній частині підприємства. Це складно, тому що згідно із законом пенсіонери зобов'язані обслуговуватися в міських лікувальних установах за місцем проживання. Крім того, це велике навантаження на нашу медсанчастину - потрібні додаткові кабінети, фахівці, устаткування, оскільки працюючих заводчан - 7 000, а ветеранів заводу - 4 000. Але наші ветерани звикли обслуговуватися без черги, отримувати висококваліфіковану медичну допомогу в медсанчастині заводу. Ветерани зробили дуже багато для будівництва і розвитку нашого заводу, і ми про це пам'ятаємо завжди.Джерела:
  1. Владимир Куцин: «Хочу приблизить Никополь к стандарту жизни НЗФ».
  2. Обращение председателя правления, генерального директора ОАО «Никопольский завод ферросплавов» Куцина В.С.

 
На нашому сайті Ви маєте можливість ознайомитися із спогадами (на українській і російській мовах) Голованова Віктора Івановича, який з 1965 по 1998 рр. працював на Нікопольському заводі феросплавів (плавильником, старшим плавильником, начальником зміни плавильного цеху, помічником начальника цеху). Як майстер і начальник зміни передових бригад і зміни має дві грамоти Міністра чорною металургии СРСР, занесений в Книгу шани НЗФ і в Книгу Трудової слави Дніпропетровщини. Обраний в міську раду ветеранів.
а

 

Пропонуємо Вашій увазі матеріал про музей історії і трудової слави «Нікопольський завод феросплавів» читати далее
 
А також Ви маєте можливість дізнатися про Перший Нікопольський регіональний музейний фестиваль, в якому брав участь і музей історії і трудової слави «Нікопольський завод феросплавів» читати далее
а
 
 
а
 
Last Updated on Saturday, 03 February 2018 08:49
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting