Зараз на сайті

Сейчас 338 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
19.03.2018 17:35
There are no translations available.

Каряка Аліна
Останній бій

Нікополь – це сучасне місто, але воно має дуже багату історію. Колись тут було Велике Скіфське Царство. Багато курганів й досі знаходяться не дослідженими поблизу Нікополя. В одному з курганів похована жінка-воїн.

«Я завжди відрізнялась від всіх дівчаток. Сидіти біля печі та поратись по господарству – це не для мене. Зранку, на своєму улюбленому коні, тікала подалі у степ. Ковила та вітер – мої друзі. Я сама зробила собі лук. У чотирнадцять років, завдяки перемозі у змаганні лучників, мені дозволили нести варту кордонів. У багатьох битвах довелось взяти участь. Цього разу натиск ворогів ставав все сильніше. Я й не гадала, що це може бути мій останній бій. Нас усе менше та менше. Коло стискається, але ми тримаємось. Пліч-о-пліч б’ємося, не звертаючи уваги на біль. Ще один побратим впав поруч. Я бачу все у червоному мареві від крові, що заливає мої очі. Удар. Біль. Я падаю. Моє останнє прокляття ворогам. Живіть ті, хто прийде за нами. Нехай кров, яка окропила наші степи, не буде даремною. Мій останній погляд у небо. Сокіл мого дитинства супроводжує мене. Ми усі повернемось сюди».

Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting