Зараз на сайті

Сейчас 65 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
БІЦ "Слово" (м. Нікополь) - Про нас
There are no translations available.

Луганський міжрегіональний ярмарок 
«Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє»


1 серпня 2013 року о 10:00 на базі бібліотечно-інформаційого центру «Слово» відбудеться підсумкова прес-конференція, присвячена міжрегіональному ярмарку «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє», який відбувся 24-25 липня 2013 року у м. Луганську.

Програма ярмарку складалася з двох частин: презентацій бібліотечних інновацій (ярмарок) та конференції у форматі «пошук майбутнього», на якій було здійснено пошук моделей сталого розвитку бібліотек і визначення необхідних кроків, які забезпечать життєздатність та поширення інновацій серед бібліотек України.

Учасники конференції запропонували своє бачення проблемних питань, що стосуються підвищення ролі бібліотек у суспільстві, вплив установ та використання інформаційних технологій для його розвитку, бібліотечного маркетингу, а також взаємовигідного та ефективного партнерства бібліотек з представниками громадськості.

На ярмарку були представлені послуги та проекти, які реалізуються для місцевих громад 23 бібліотеками Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Харківської областей.

Дніпропетровщину представляли 6 бібліотек.

Місто Нікополь на цьому заході презентували фахівці бібліотечно-інформаційного центру «Слово», місцеві історики-краєзнавці, представники влади, бізнесу, журналісти.

Нікопольською командою на ярмарку був представлений проект під назвою «Інновації БІЦ «Слово» на допомогу розвитку туризму на Нікопольщині», який складався з чотирьох головних напрямків: «Серце Скіфії», «Край п’яти Січей», «Нікопольський ярмарок», «КіВіН з булавою».

Таким чином, вперше на міжрегіональному рівні відбулася презентація основних напрямків розвитку туризму у місті Нікополі. Виставковий стенд БІЦ «Слово» та представлені на ньому розробки, зразки поліграфічної продукції викликали велике зацікавлення відвідувачів ярмарку, представників бібліотечних закладів інших регіонів, представників органів влади Луганської області, зокрема начальника управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА Ірини Григор’євої, директора Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки, голови місцевого відділення Української асоціації бібліотекарів України Інни Рябцевої та інших.

У ході проведення міжрегіонального ярмарку відбулися обговорення пропозицій представниками різних бібліотечних закладів стосовно впровадження інноваційних технологій у роботу бібліотек України.

Представники нікопольської делегації прийняли участь у розробці рекомендацій стосовно підвищення якості роботи бібліотечної системи України в сучасних умовах, прийнявши участь у роботі різних секцій.

Найбільше схвальних відгуків бібліотечних фахівців викликали пропозиції, розроблені секцією, в якій працювали представники Нікополя - Антоніна Косих та Юлія Ковальова. Ця секція займалася розробкою рекомендацій відносно впровадження бібліотечного маркетингу.

У прес-конференції беруть участь:

  • Лариса Білоцерковська - завідуюча БІЦ «Слово» (інформаційний відділ НЦБС)
  • Антоніна Косих - член Громадської ради при Нікопольському міському голові, кандидат філософських наук, доцент ПВНЗ «НЕУ»
  • Сергій Тороп - біолог, краєзнавець
  • Ігор Радченко, Олена Очаківська - агентство пригод «Жасмін»
  • Юлия Ковальова - викладач історії.


Після завершення виступів - відповіді учасників ярмарку на запитання журналістів.

 

Ми їдемо на ярмарок!

Нікопольська експозиція зацікавила багатьох учасників ярмарку

Дводенні наробки учасників конференції (перша секція)

Учасники Нікопольської делегації
біля Луганської обласної універсальної
научної бібліотеки ім. Горького

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting