Зараз на сайті

Сейчас 275 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений



Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
22.03.2016 13:04
There are no translations available.

Вітаємо переможців
V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу
«Край п'яти Січей»

  

 

Церемонія нагородження переможців V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей» відбулася  у Нікопольському культурно-дозвілєвому центрі 28 квітня 2017 року. Переможці отримали дипломи та подарунки, а всі учасники сертифікати, книги та запрошення на екскурсію по Нікополю. Переможці з інших міст отримають свої винагороди поштою.

 

Номінація «Література»
 
Гран-прі
 
Вікова категорія 6-9 років
 
Лауреат І ступеню
 
Лауреат ІІ ступеню

Лауреат ІІІ ступеню

 
Дипломанти
 
Відзнака журі «За технічність та образність»

 

Відзнака журі «За повагу до історії рідного краю»

 

Вікова категорія 10-13 років


Лауреат І ступеню


Лауреат ІІ ступеню


Лауреат ІІІ ступеню


Дипломанти


Відзнака журі «За майстерність оповідача»

 

Відзнака журі «За поетичне відтворення єдності поколінь українського народу»

 

Відзнака журі «За знання історії рідного краю»

 

Відзнака журі «За вміле володіння композицією малої прозової форми»

 

Вікова категорія від 14-18 років


Лауреат І ступеню


Лауреат ІІ ступеню

 

Лауреат III ступеню

 

Дипломанти

  

Відзнака журі «За художнє відтворення історії Скіфії»

 

Відзнака журі «За історизм у поезії»

  • Корж Тетяна «Через гомін віків», КПНЗ «Голопристанський міський ЦДЮТ», гурток «Історичне краєзнавство», Херсонська обл., м. Гола Пристань (вчитель - Арнаут Т.М.)

 

Відзнака журі «За поетичну образність»

  

Номінація «Образотворче мистецтво»
 
Гран-прі
  •  Гапич Єлизавета «Українське трипілля», українська академія друкарства, м. Львів (викладач - Жеребецька О.М.)
 
 
 
Вікова категорія 6-9 років
 

Лауреат І ступеню

  • Демиденко Дарина «Посланець», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Сарана Ксенія «На Хортиці», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Дядик Надія «Скіфське вогнище», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», студія «Артіль», м. Нікополь (керівник - Єна О.В.)

 

Дипломанти

  • Каїрська Анастасія «Побачення», Червоногригорівська ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Вогник», Нікопольський район (керівник - Яременко В.І.)

 

 

  • Наследова Катерина «Солодкий мед», КПНЗ «НБДЮТ», гурток ОТМ «Акварель», м. Нікополь (керівник - Малетич Ю.С.)

 

Відзнака журі «За патріотизм»

  • Фокін Антон «На Січі», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Відзнака журі «За панорамне бачення композиції»

  • Баклажов Іван «Козацька пісня», КПНЗ «НБДЮТ», гурток «Арт-студія», м. Нікополь (керівник - Голуб В.В.)

 

 

Відзнака журі «За чуттєву передачу образу рідного краю»

  • Коломиєць Ольга «Нікопольські плавні», КПНЗ «НБДЮТ», гурток «Арт-студія», м. Нікополь (керівник - Голуб В.В.)

 

 

Відзнака журі «За позитивність образів»

  • Руденко Ігор «Нікопольський ярмарок», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Юткало Н.О.)

 

 

Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Горбенко Анастасія «Український ярмарок», КПНЗ «НБДЮТ», гурток ОТМ «Акварель», м. Нікополь (керівник - Малетич Ю.С.)

 

 

 Вікова категорія 10-13 років
 
Лауреат І ступеню 
  • Мельник Софія «Козацькі звитяги», Могилів-Подільська ДШМ, м. Могилів-Подільський, Вінницька обл. (викладач - Лабун І.Ю.)

 

Лауреат ІІ ступеню 

  • Телеки Ксенія «Прянична казка», художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Фочук Г.О.)

 

Лауреат ІІІ ступеню 

  • Лещенко Таїсія «Зеленяве волосся Дніпровських русалок», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Дипломанти 

  • Афоніна Анна «Нікопольському прянику - 165 років», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

  •  Дубровіна Юліана «Гей, козаченьки», Могилів-Подільська ДШМ, м. Могилів-Подільський, Вінницька обл. (викладач - Сорочинська Л.В.)

 

Відзнака журі «За грамотне виконання»

  • Кузьменко Софія «Історична особа», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі  «За емоційну виразність»

  • Грабчук Вікторія «Нікопольські плавні», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі «За технічність виконання»

  • Кузьменко Софія «Скіф-риболов», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі  «За колоритність»

  • Богдан Аляна «А на ярмарку…», КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа», м. Рівне (викладач - Рябушко Н.І.)

 

 

Відзнака журі «За романтизм»

  • Пукас Анастасія «Козак на рибалці у Дніпровських плавнях», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», гурток «Дитячий вернісаж», м. Нікополь (керівник - Гетманенко Л.В.)

 

  
Вікова категорія 14-18 років
 
Лауреат І ступеню
  • Федик Марія «Коханий повернувся», художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Ягла-Готинчан І.Г.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Півень Єлизавета «На хвилях історичних артефактів», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)
     

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Загамула Єлизавета «Коріння минулого - це натхнення сучасного», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Дипломанти

  • Гуменюк Іван «Благословіння», художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Ягла-Готинчан І.Г.)

 

  • Корнєєва Анна «Вежа на старому дубі», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі «За оригінальну подачу»

  • Черевань Софія «Хрещення Русі», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі «За композиційне рішення та кольорову гаму»

  • Корнєєва Анна «Скіфи-скотарі», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі «За композицію та ідею»

  • Бойко Анна «Допомога на відстані», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Відзнака журі «За вміння об'єднати минуле та сьогодення»

  • Прокопенко Анна «Крізь віки», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За якісне виконання»

  • Бурма Аліна «Нікопольський ярмарок», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 19», м. Нікополь

 
 
Номінація «Ліплення»
 
Категорія 6-9 років
 
Лауреат І ступеню
  • Шленськова Дар’я «Яйце-райце», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 
Лауреат ІІ ступеню
  • Іваненко Іван «Ярмарок», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

Лауреат ІІІ ступеню

  • Ісаєв Ярослав «Козак», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

 

  Категорія 10-13 років
 
Лауреат І ступеню
  •  Осмоловська Ксенія «Скіфська цариця», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Макарова Ульяна «Скіфські візерунки», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреат ІІІ ступеню
  • Шпонька Назар «Козаки-характерники», Олексіївська ЗОШ І-ІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Онекієнко Н.Г.)

 

  

Категорія 14-18 років
 
Лауреат І ступеню
  • Саркисян Карен «Скіфський воїн», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Зеленська Віталіна «Богиня Агрімпаса», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Коваленко Дар’я «Де ж ти, моя нене», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 


 

Роботи учасників V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей»

 
Номінація «Образотворче мистецтво»
 

Категорія 6-9 років

 Категорія 10-13 років

Категорія 14-18 років

 


 

Номінація «Ліплення»

 


 

Номінація «Література»

Читати далі...

 

 

 

 

 

 У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове

 

 

Обновлено 30.04.2017 18:45
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting