Зараз на сайті

Сейчас 143 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
16.10.2019 09:40

Вітаємо переможців
VІІ Відкритого міського художньо-літературного конкурсу
«Край п'яти Січей»

 

Ми раді оголосити результати VІІ Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей»!

Члени журі відзначили, що всі конкурсні роботи були цікаві, креативні, тому визначитися з переможцями було нелегко, особливо у номінації «Графіка та живопис».

Найвищу нагороду (Гран-прі) у цьому році вибороли конкурсанти у номінаціях «Графіка та живопис» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Окрема подяка всім вчителям, керівникам творчих гуртків, викладачам шкіл мистецтв, бібліотекарям, батькам за вашу підтримку у нашій спільній важливій справі – вихованні любові до мистецтва та історії рідного краю!

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення, творчого піднесення та подальших звершень!

Про дату проведення церемонії нагородження буде повідомлено окремо.

З повагою, організатори конкурсу «Край п'яти Січей»

 

Номінація «Література»

 

Вікова категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню

 

Лауреат ІІ ступеню

 

 Лауреат ІІІ ступеню

 

Відзнаки журі

 

Вікова категорія 14-18 років

 

 Лауреат І ступеню

 

Лауреат ІІ ступеню

 

Лауреати ІІІ ступеню

 
Вікова категорія від 19 років

 

 Лауреат І ступеню

  

Лауреат ІІ ступеню

 

Лауреати ІІІ ступеню

 

Відзнаки журі

 

Номінація «Графіка та живопис»

 

Гран-прі

  • Половінцева Анастасія «Нікопольський іконописець М.Д. Продан», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

 

Вікова категорія 6-9 років

 

Лауреат І ступеню

  • Александрова Поліна «Купець Ігнатій Єрлашов продає квитки у міський сад», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Сухомлин Поліна «Красень місто, над тобою історія лине», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 22», вчитель - Шебестюк Л.М.

 

Лауреати ІІІ ступеню

  • Шломенко Олександра «Козак Мамай», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», гурток ОТМ, керівник - Фокіна І.С.

 

  • Ярко Поліна «Шевченко на Нікопольщині», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

Відзнаки журі

  •  Карпов Тимофій «Біля Микитиного Перевозу», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

  • Саморукова Поліна «Олександр Довженко і Каховське море», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Коваль Анастасія «Козацькі мрії», Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель - Мохнюк Т.М.

 

  • Завіруха Єлизавета «Корнійчук О. та Василевська В. у Нікополі», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

 

 

Вікова категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню

  • Кузменюк Василь «Доля козака – це доля Украни», Кутська ДХШ, викладач - Чорней М.Я.

 

Лауреати ІІ ступеню

  • Герасименко Антон «Рєпін і Сєров в Нікополі», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Кухтій Ілля «Скіфські полювання», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

Лауреат ІІІ ступеню 

  • Зуріашвілі-Замошникова Анна «Скіфи», студія образотворчої творчості «Палітра», керівник - Валсамакі О.В.

 

Відзнаки журі

  • Шпилька Тимофій «Участь Запорозьких козаків у Полтавській битві», студія естетичного розвитку «Ренесанс», керівник - Ломака В.І.

 

  • Половінцева Анастасія «Соняшний натюрморт»КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

 

  • Половінцева Анастасія «Смачний Нікопольський пряник», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

 

  •  Рудський Владислав «Дорога на ярмарок», КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», вчитель - Фокіна І.С.

 

  • Литвиненко Вікторія «Козак Мамай», Кутська ДХШ, викладач - Чорней М.Я.

 

  • Халова Наталія «Козацькому роду нема переводу», Кутська ДХШ, викладач - Чорней М.Я.

 

 

Вікова категорія 14-18 років

 

Лауреат І ступеню

  • Ізотова Валерія «Золотий подарунок від Бориса Мозолевського», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

  

Лауреат ІІ ступеню

  • Лехтіна Аліна «Благословенне Нікопольське літечко», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Загамула Єлизавета «Еріх Лясота у Великому Лузі», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

Відзнаки журі 

  • Тамарова Анна «Мамай», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

  

  • Самсоненко Влад «Справи спостереження», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Загамула Єлизавета «Старі дерева Великого Лугу», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  •  Савченко Мирослава «Атіла з мечем Арея», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
 
Гран-прі
 
  • Загамула Єлизавета «Мамай», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.
 
 

 

Категорія 6-9 років

 

Лауреат І ступеню

  •  Марчук Ксенія  «Нікополю – 380», КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва», м. Покров, керівник - Ключнікова Є.В.
 
 
Лауреат ІІ ступеню
  •  Шарф Анастасія «Спасо-Преображенський собор», ГО «Золота нитка Нікополя», керівник - Біла О.В.

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Пліско Олександра «Чарівне віконечко», КПНЗО «НМЦТН та ТТ», гурток виготовлення сувенірів, керівник - Дьолог В.С.

 

 

Категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню

  •  Букіна Лілія «Спасо-Преображенський собор», КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва», м. Покров, керівник - Ключнікова Є.В.

 

 Лауреат ІІ ступеню

  •  Суха Богдана «Могила Івана Сірка», Капулівська ЗОШ, вчитель - Кацило М.М.

 

Лауреат ІІІ ступеню

  •  Половінцева Анастасія «Нікопольський пряник», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 9», самостійна робота

 

Відзнака журі

  • Зеленська Катерина «Птах надії», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Яценко К.Ю.

 

 

Категорія 14-18 років

 

Лауреат І ступеню 

  •  Загамула Єлизавета «Сватання», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Грабчук Вікторія «Тренувальний табір», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

  

Лауреат ІІІ ступеню
  • Самсоненко Владислав «У кожного роду своя робота», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

 

Відзнаки журі

  •   Парфенчук Катерина «Зелені свята», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Бойко Анна «Мамай», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Бойко Анна «Дерево життя – книга буття»КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

  

 
Номінація «Скульптура»
 
Вікова категорія 10-13 років
 
Лауреат І ступеню
  • Половінцва Анастасія «Козацька чайка», керівник - Рєзніков С.М.

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Шпонька Назар «Козаки», Олексіївська ЗОШ, вчитель - Чабаненко Г.О.

 

 

 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Ревука Єлизавета «Лугова рибина», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

Відзнаки журі

  • Фокін Антон «Козацька чайка», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», гурток ОТМ, керівник - Фокіна І.С.

 

  • Іванюк Маргарита «Старий козак-пасічник», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», гурток ОТМ, керівник - Фокіна І.С.

 

  • Хиленко Анастасія «Хомячки», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», гурток ОТМ, керівник - Фокіна І.С.

 

Вікова категорія 14-18 років
 
Лауреат І ступеню
  • Краснопьоров Михайло «Рельєфна плитка на честь улюбленого конкурсу», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», гурток ОТМ, керівник - Фокіна І.С.

 

Відзнаки журі

  • Лехтіна Аліна «Веприк», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

  • Самсоненко Владіслав «Друзі в бою», КЗ «НМШМ № 1», викладач - Дробот Т.Ю.

 

 

  • Тамарова Анна «Сергій Прокоф’єв на балу», КЗ «НМШМ № 1»,викладач - Дробот Т.Ю.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове  

Обновлено 15.11.2019 15:05
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting