Во саду ли, в огороде...

Сейчас на сайте

На даний момент 101 гостей на сайті
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Друк e-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
Середа, 06 березня 2013, 15:02

.

I Відкритий міський художній і поетичний конкурс «Край п'яти Січей»

.

1 березня 2013 року на сцені Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру (НКДЦ) відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і учасников I Відкритого міського художнього і поетичного конкурсу «Край п'яти Січей».

 


Нагадуємо, що рішенням жюрі переможцями стали:

 


Поетичний конкурс

 


Гран-прі

 

  • Олександра Бурбело, учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 26, м. Вінниця.

 

 

 

Художній конкурс

 

.

 

Вікова категорія від 6 до 9 років

 


І місце

 

  • Жанна Конончук, учениця 3-В кл. НСЗШ № 13. Гурток «Дизайн та екологія» (керівник - Поддубко Лілія Михайлівна).

  • Марія Рак,  учениця 3-А кл. СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26. Ізостудія «Палітра» (керівник - Богданенко Ігор Володимирович).

 


ІІ місце

 

  • Софія Геращенко, учениця 1-А кл. НСЗШ № 20.
  • Дмитро Стрілець, учень 3-А кл. НСЗШ № 20. Ізостудія «Ренесанс» (керівник - Ломака Вікторія Іванівна).

 

ІІІ місце

 

  • Владислав Розуменко, учень 3-А кл. НСЗШ № 20.
  • В’ячеслав Федорченко, учень 4 кл. НСЗШ № 10.

 

.

 

Вікова категорія від 10 до 14 років

 


І місце

 

  • Катерина Кас’янова, учениця 6-А кл. НСЗШ № 5. Гурток «Дитячий вернісаж» (керівник - Гетманенко Любов Вікторівна).
  • Любовь Просоленко, учениця 6 кл. СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26. Ізостудія «Палітра» (керівник - Богданенко Ігор Володимирович).

 


ІІ місце

 

  • Роман Гасимов, учень 7 кл. НСЗШ № 12. Ізостудія «Ренесанс» (керівник - Ломака Вікторія

    Іванівна).

  • Кристина Дубинська, учениця 6-Б кл. НСЗШ № 5. Гурток «Дитячий вернісаж» (керівник - Гетманенко Любов Вікторівна).

 


ІІІ місце

 

  • Валерія Куртова, учениця 8-А кл. НСЗШ № 24. Гурток «Дизайн та екологія» (керівник - Поддубко Лілія Михайлівна).

  • Карина Форостянко, учениця 5-А кл. НСЗШ № 10. Гурток «Дизайн та екологія» (керівник - Поддубко Лілія Михайлівна).

 


Вікова категорія від 15 до 18 років

 


I місце

 

  • Карина Донченко, учениця 11-А кл. НСЗШ № 20.

 


ІІ місце

 

  • Наталя Шрамко, учениця 11-А кл. НСЗШ № 20. Ізостудія «Ренесанс» (керівник - Ломака Вікторія Іванівна).

 


ІІІ місце

 

  • Єлизавета Шатохіна, учениця 11-Б кл. НСЗШ № 9. Ізостудія «Ренесанс» (керівник - Ломака Вікторія Іванівна).

 

Особливістю конкурсу стало те, що подарунки отримали не лише переможці, але й усі учасники конкурсу, а також їх вчителі, організатори, керівники ізостудій та бібліотекарі. Організатори конкурсу «Край п'яти Січей» висловлюють величезну вдячність спонсорам, без яких сама урочиста церемонія нагородження стала б неможливою.

 

  • Міська організація «Партії регіонів», голова - Руслан Іванович Токар.
  • Координаційна Рада козацтва Нікопольського краю, головний отаман - Даніїл Олександрович  Натфулін.
  • Дитяче кафе «Алёнка», директор -  Наталя Олексіївна Черняєва.
  • Рекламно-поліграфічний центр «Січ», директор - Олег Олександрович Фельдман.
  • Благодійний фонд «Любов» (м. Дніпродзержинськ).
  • Лазерні бої (ТЦ Billa).

 


Дякуємо Вам, дорогі спонсори!

 

Організатори конкурсу також дякують виданням та сайтам, які стали нашими інформаційними спонсорами. Висловлюємо велику вдячність газетам:

 

  • «Родной Никополь» (головний редактор Олена Вікторівна Дащук).
  • «Проспект трубников» (головний редактор Володимир Петрович Глядченко).
  • «Визит-Венал» (головний редактор Сергій Владленович Світличний).
  • «Никопольская правда» (виконуюча обов'язки головного редактора Тетяна Вікторівна Люльченко).
  • «Південна зоря» (головний редактор Інна Михайлівна Швидка).

 


Сайтам:

 

 

Окрема вдячність кореспондентам: Інні Хвалько (прес-служба міської ради), Тетяні Харлан («Рідний Нікополь»), Катерині Близнюк та Олександру Косенку («Проспект трубників»), Олені Герасименко («Нікопольська правда»), Альоні Зінченко («Визит-Венал»), Анатолію Овчаренку («Південна зоря») за відвідування нашого заходу та його висвітлення на сторінках своїх видань.

 

Організатори конкурсу дякують також вчителям, організаторам, керівникам гуртків та ізостудій, бібліотекарям за сприяння в проведенні нашого заходу. Із задоволенням називаємо їх імена:

 

  • Лідія Миколаївна Стьопкіна, завідуюча філії № 2 Нікопольської ЦБС, а також всі завідуючі філіалами Нікопольської ЦБС.
  • Вікторія Леонідівна Танцюра, вчитель української мови і літератури НСЗШ № 2.
  • Любов Вікторівна Гетманенко, вчитель образотворчого мистецтва НСЗШ № 5. Керівник гуртка «Дитячий вернісаж».
  • Ірина Іванівна Макаренко, вчитель молодших класів НСЗШ № 5.
  • Валерія Олександрівна Оржиховська, вчитель історії НСЗШ № 8.
  • Галина Григорівна Желудкова, заступник директора з виховної роботи НСЗШ № 10.
  • Любов Іванівна Андронова, бібліотекар НСЗШ № 20.
  • Наталія Федорівна Кальниш, вчитель української мови та літератури НСЗШ № 21.
  • Лілія Олександрівна Зашейко, педагог-організатор СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26.
  • Ігор Володимирович Богданенко, керівник ізостудії «Палітра» СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26.
  • Наталя Миколаївна Кацило, вчитель трудового навчання Капулівської ЗОШ.
  • Лілія Михайлівна Поддубко, керівник гуртка «Дизайн та екологія» Нікопольського міжшкільного центру.
  • Вікторія Іванівна Ломака, керівник ізостудії «Ренесанс».

 

 

 

Організатори конкурсу «Край п'яти Січей» ще раз дякують усім переможцям і учасникам конкурсу.

.

 

 

Роботи учасників художнього конкурсу «Край п'яти Січей»


Вікова категорія 6-9 років

«Козацтво»
Марущак Єлизавета
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 3-А кл.

«Скіфський курган»
Чорна Марія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 3-А кл.

«П’ять гривень»
Турченко Костянтин
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 3-А кл.

«Козацтво»
Білан Іван
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 3-А кл.

«Повернення козаків на Січ»
Рудоманова Єва
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 3-А кл.

«Козацьке життя»
Куций Діана
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 3 кл.

«Вірні друзі»
Савін Олег
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 3 кл.

«На рідній землі»
Драпак Марія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 4 кл.

«В похід»
Федорченко В’ячеслав
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 4 кл.

«На Січі»
Федорченко В’ячеслав
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 4 кл.

«Джура»
Федорченко В'ячеслав
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 3 кл.
ІІІ місце

«Мила Україна»
Геращенко Софія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 1-А кл.
ІІ місце

«Козаки в бою»
Стрілець Дмитро
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 3-А кл.
Керівник ізостудії «Ренесанс» Ломака В.І.
ІІ місце

«Рідний край»
Терехова Дар’я
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 3-А кл.

«Зустріч друзів-козаків»
Розуменко Владислав
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 3-А кл.
ІІІ місце

«Зустріч козаків біля мосту»
Ярошенко Анна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 4-А кл.

«Козаки їдуть по сіль»
Шубак Сергій
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 4-Б кл.

«Старий козак»
Мерчук Анастасія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 4-Б кл.

«Наша рідна Батьківщина»
Пахомова Вікторія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 4-В кл.

«Люблю дивитися, Маруся, за тобою...»
Конончук Жанна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», 3-В кл.
Керівник гуртка «Дизайн та екологія» Поддубко Л.М.
І місце

«Чортомлицька Січ»
Рак Марія
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 3-А кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.
І місце

«Микитинська Січ»
Бойченко Наталя
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 3 кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.

«Козак з дівчиною»
Зуріашвілі-Замошникова Анна
Червоногригорівська ЗОШ, 1 кл.

«Збір врожаю»
Зуріашвілі-Замошников Андрій
Червоногригорівська ЗОШ, 4 кл.

.

Вікова категорія 10-14 років

«Сміливі скіфи»
Танцюра Андрій
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 2», 4-А кл.

«Бандурист»
Вечеря Карина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 3», 9 кл.

«Козацька пісня»
Муренко Анастасія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 5-Б кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Їхав козак на війну»
Кас’янова Катерина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-А кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.
I місце

«Скіфська царівна»
Черевань Софія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-А кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Козак Мамай»
Городовіченко Інна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-Б кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Козацький край»
Дубинська Христина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-Б кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.
ІІ місце

«Біля батьківської домівки»
Шишкін Марк
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-Б кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Веселий козачок»
Пестерева Ліза
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 6-Б кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Козак»
Тимченко Дмитро
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 7-А кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«За Україну!»
Пшиченко Микола
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5», 7-А кл.
Керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Гетманенко Л.В.

«Козак»
Драй Роман
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», 4-В кл.

«Козак»
Драй Сергій
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», 6-В кл.

«Перемога»
Карташов Валерій
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«Вічна слава»
Грищенко Наталя
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«Козак з конем»
Зінчук Валерія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«В бій!»
Троян Софія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«Козак»
Чеховський Іван
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«Захисник рідних земель»
Єрмакова Єлизавета
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-А кл.

«Собор»
Григор’єва Валерія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-Б кл.

«На водопої»
Григор’єва Валерія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 5-Б кл.

«Богдан Хмельницький»
Дольник Олександра
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 6 кл.

«Богдан Хмельницький»
Соболева Дар’я
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 6-А кл.

«Козацтво»
Голубенко Катерина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8-Б кл.

«Іван Сірко»
Леонтьєва Катерина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8-Б кл.

«Пушка»
Федчишина Юлія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8-Б кл.

«Нікополь православний»
Момот Альона
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8-Б кл.

«Гетьман»
Пермякова Лілія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8-Б кл.

«Портрет Богдана Хмельницького»
Шаргородська Марина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8 кл.

«Козацтво»
Войтовицька Юлія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8 кл.

«Нікопольський край»
Войтовицька Юлія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 8 кл.

«Захисник Вітчизни»
Черкасов Артем
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 4 кл.

«Іван Сірко»
Федорова Ольга

КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 5 кл.

«Богдан Хмельницький»
Федорова Ольга
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 5 кл.

«Повернення козаків з походу»
Шовкова Аліна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 7 кл.

«Козак стоїть, гірко плаче - любив, та не взяв!»
Форостянко Карина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 5-А кл.
Керівник гуртка «Дизайн та екологія» Поддубко Л.М.
ІІІ місце

«Портрет гетьмана»
Кустова Арина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 6 кл.

«Вітрильник»
Гасимов Роман
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 12», 5-А кл.
Керівник гуртка «Ренесанс» Ломака В.І.
ІІ місце

«Сподобалась мені тая дівчинонька»
Конончук Сабіна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», 4-А кл.
Керівник гуртка «Дизайн та екологія» Поддубко Л.М.

«Козак та дівчина»
Макарова Ольга
КЗНЗ «Гімназія № 15», 6-А кл.

«Козаки - найкращі!»
Макарова Ольга
КЗНЗ «Гімназія № 15», 6-А кл.

«Кінотеатр ім. Довженка»
Жушма Юлія
КЗ «НСЗШ» І-ІІІ ст. № 16», 8 кл.
Керівник ізостудії «Ренесанс» Ломака В.І.

«Козак»
Харкавенко Владислав
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 5-А кл.

«Рідні краєвиди»
Назирова Юлія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 6-А кл.

«Козак та його вірний кінь»
Сапоненко Катерина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 6-Б кл.

«Козак на коні»
Супрун Оксана
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 6-В кл.

«На березі водосховища»
Стаєцький Микола
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 7-А кл.

«Як я був молоденький»
Скляр Анастасія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24», 7-А кл.
Керівник гуртка «Дизайн та екологія» Поддубко Л.М.

«Микитинська Січ»
Думчева Тетяна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 9-Акл.

«Молодому козакові мандрівочка пахне»
Куртова Валерія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24», 8-А кл.
Керівник гуртка «Дизайн та екологія» Поддубко Л.М.
ІІІ місце

«Веселий козак»
Півень Єлизавета
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 6-А кл.

«Козацька чайка»
Півень Єлизавета
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 6-А кл.

«Свято»
Просоленко Любов
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 6 кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.
І місце

«Обрання гетьмана»
Крижановська Альона
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 6-Б кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.

«На Микитинській Січі»
Брянцева Богдана
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 6-Б кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.

«На Микитинській Січі»
Точилін Андрій
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 3-А кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.

«Свято в Нікополі»
Пивовар Дар’я
СПМШ при ДНУ ім. Гончара № 26, 4-А кл.
Керівник ізостудії «Палітра» Богданенко І.В.

«Славетні постаті»
Губеня Марія
Капулівська ЗОШ

.

Вікова категорія 15-18 років

«Козацтво»
Третьякова Ірина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 9-Б кл.

«Іван Сірко»
Третьякова Ірина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 9-Б кл.

«Чортомлицька Січ»
Третьякова Ірина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 9-Б кл.

«Богдан Хмельницький»
Манюк Карина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10», 10 кл.

«Скіф»
Живиця Олександра
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», 10-А кл.

«Весна на Нікопольщині»
Донченко Карина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 20», 11-А кл.
І місце

«Глибина козацької душі»
Романенко Юлія
Менжинська ЗОШ, 10 кл.

«За вільну Україну!»
Романенко Юлія
Менжинська ЗОШ, 10 кл.

«У нашім раї на Землі»
Романенко Юлія
Менжинська ЗОШ, 10 кл.

«Козацька пісня»
Шатохіна Єлизавета
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 9», 11-Б кл.
Керівник ізостудії «Ренесанс» Ломака В.І.
ІІІ місце

«Гімназія «Едем»
Шрамко Наталя
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 8», 11-А кл.
Керівник ізостудії «Ренесанс» Ломака В.І.
ІІ місце

«Нікополь минулого»
Лисенко Анастасія
НкДдау

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 17 грудня 2015, 19:30
 
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting