On-line

We have 88 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Sunday, 06 June 2010 05:08
There are no translations available.

Натфуллін Д.О.
Сотник козацтва
м. Нікополь, Україна
Біографія

Фото: Натфуллін Д.О.
Переклад з російської: Білоцерковська Л.М.
Матеріал надано в авторській редакції

 

 

Святкування Дня Перемоги 9 травня 2010 р.

Вже відгриміли війни на нашій землі, але пам'ять про ті криваві події передається з покоління в покоління, і назавжди залишиться в пам'яті народній.

Травень - цей час, коли кожен будинок, кожна сім'я, різні організації, держава, згадуючи, віддають належну повагу тим людям, які ціною власного життя відстояли свободу і незалежність нашої країни, ставши Переможцями.

Не залишилися осторонь і козаки, військова старшина "Координаційної Ради козацтва Нікопольського краю" (КРК).

6 травня козаки Нікопольського краю відвідали м. Марганець, с. Капулівку, м. Нікополь. Ушанували пам'ять, з покладанням квітів до пам'ятників загиблим воїнам в усіх війнах за звільнення рідної землі.
 
7 травня делегація КРК спільно з ветеранами МВС м. Нікополя поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам у селі Войськовому, Дніпропетровської обл.
 
 
 
 

 
8 травня козаки поклали квіти до пам'ятника воїнам, загиблим під час ВОВ в м. Дніпропетровську, м. Павлограді. Під час перебування в м. Павлограді були прийняті в козацьке товариство "Нікопольська Січ" 11 вихованців Павлоградського виховного центру. Вони стали "Козацькими вихованцями" (отаман В. Дорошенко).
 
 
 
 

 
9 травня козаки Нікопольського краю взяли участь в мітингу, присвяченому 65-річчю з дня Перемоги, і відкриттю після реконструкції Меморіалу пам'яті загиблим воїнам в м. Нікополі.
 
 
 
 
 

 
У м. Харкові, на козачій Уклін горі встановлений Пам'ятний хрест козакам, воїнам, загиблим в різний час за звільнення рідної землі. Делегація КРК під керівництвом головного отамана Ю. Полоза, разом з козаками першого Зміївського козацького полку імені Кондрата Сулими (отаман Г.С. Тягунов) 15 травня поклали квіти до Пам'ятного хреста.

Вічна слава героям, які віддали своє життя за звільнення рідної землі!

Пам'ять про Вас і Ваші славні подвиги навіки житиме в серцях нащадків!
 
 
Переведення в електронний вигляд: Бутенко О.П.
На нашому сайті Ви можете дізнатися більше про козацтво:
 
 
Last Updated on Sunday, 03 July 2011 13:37
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting