Зараз на сайті

Сейчас 57 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
03.07.2011 12:50
There are no translations available.

Натфуллін Данило Олександрович

 f

Натфуллін Данило Олександрович народився у 1983 р. в г. Кам’янка-Дніпровська, Запорізька обл. В Нікополь з сім’єю переїхав перед школою.

Роботу в козацькому русі почав ще до армії.

Під час служби, як істинний козак, вчинив героїчний вчинок - захистив від нападу склади військової частини, за що був відмічений подякою.

Після виходу на «громадянку» займався приватним бізнесом і працював в містах Одеса, Херсон, Дніпропетровськ, але не забував козацтво, бо з 1995 року став козаком товариства «Нікопольська Січ».
 
Активна робота в козацтві розпочалася з 2005 року, коли при «Координаційній Раді козацтва Нікопольського краю» був створений методичний центр і організований Інтернет курінь КРК, отаманом якого і був призначений Натфуллін Д.О.

За останні п'ять років осавул козацтва Натфуллін Д.О. створив не лише реальний інтерес до козацтва в Інтернет просторі, але і став лідером - організатором системи самоудосконалення більше 100 000 користувачів в Інтернеті багатьох країн.

За активну роботу від козацтва країни нагороджений Орденом «І. Сірко». За міжнародну роботу в козацтві нагороджений Пам'ятним знаком Семиріченського козачого війська, «Союзу козацьких громадських об'єднань Казахстану». Ці нагороди є визнанням інтенсивної пропаганди передових козацьких інтересів, технологій та ідей Натфулліна Д.О.

Веде активну роботу у напрямі розвитку спорту міста і здорового способу життя в державі. Член ради молодіжної організації «Ініціатива». Став ініціатором і одним з авторів створення фільму «Народна дипломатія - без меж». На рівні адміністрацій різних держав (Індія, Росія, Казахстан і так далі, у тому числі і передових країн Африки) веде активну роботу не лише по обміну досвідом і технологіями, але створює умови для різних бізнес проектів.

 f

Переведення в електронний вигляд: Бутенко О.П.


На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитися з роботами Данила Натфулліна:

 f

f

Обновлено 11.03.2012 12:22
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting