Зараз на сайті

Сейчас 217 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
13.06.2011 12:59
There are no translations available.

Натфуллін Д.О.
Сотник козацтва
м. Нікополь, Україна
Біографія

Фото: Натфуллін Д.О.
Переклад з російської: Рудоманова А.Є.
Матеріал надано в авторській редакції

Народна дипломатія

З 21 по 23 грудня 2011 року в місто Нікополь приїхав з дружнім візитом отаман ОО «Союз козаків Семиріч’я», заступник отамана «Союзу козацьких громадських об'єднань Казахстану» Машканцев Сергій Васильович.

Мета візиту проста - обмін досвідом роботи між паланкою характерників Нікопольського відділення Міжнародної громадської організації «Міжнародна Академія козацтва», «Нікопольська академія козацтва» (отаман - президент Полоз Ю.І.) і козацьким Спасом в Казахстані, яким керує військовий старшина, полковник прикордонних військ Машканцев Сергій Васильович.

Дводенний візит та обмін досвідом дає надію на те, що найближчим часом козаки характерники Нікопольського краю навчатимуть козаків в станицях Казахстана інтелектуальному характерництву XXI століття. До речі, в Казахстані почесним Верховним отаманом козаків є Назарбаєв Нурсултан Абишевич.

Під час візиту отаман Машканцев С.В. вручив козакам «Нікопольської академії козацтва» грамоту від «Союзу козаків Казахстану».
 
 
 
Вручення грамоти козацтва Казахстана отаману КРК Полозу Ю.І.

У відповідь отамани Координаційної ради козацтва Нікопольського краю (КРК) звернулися з кошовим листом до козаків Казахстану з пропозицією про співпрацю, нагородили почесними грамотами тих, хто розвиває міжнародні відносини.

Отаман КРК Полоз Юрій, представник Українського Реєстрового Козацтва (УРК) в Дніпропетровській області Засядьвовк Юрій і отаман інтернет куреня КРК Натфуллін Данило були нагороджені пам'ятним знаком «Семиріченське козацьке військо - 140 років», яким, до речі, нагороджений і Назарбаєв Н.А. і Путін В.В.
 
 
Нагороди козацтва України та Казахстана перед їх врученням
 
На отамановій раді Дніпропетровсько-Запорізького регіону, за дорученням засновників народної козацької нагороди орден «І. Сірко» (засновники: Полоз Ю., Засядьвовк Ю., Черкасов В., Балакін П., Кушнірук О.) вручили орден «І. Сірко» II ступеню Машканцеву С.В. і доручили йому передати орден «І. Сірко» II ступеню отаманові «Союзу козацьких громадських об'єднань Казахстану» Захарову Юрію Філіповичу, і орден «І. Сірко» I ступеню Президентові і Почесному Верховному отаманові Казахстану Назарбаєву Н.А.
 
 
 
Передача ордена «І. Сірко» Президенту Казахстана Назарбаєву Н.А.

Взаємні нагородження нагородами, грамотами - це визнання добросусідських стосунків не лише козаків, але і народів наших країн. Символічно, що нагородження проходило в Нікопольському краєзнавчому музеї. Після чого нашому гостю були показані пам'ятки Нікопольського району і міста. 

 
Фахівець Нікопольського краєзнавчого музею Варивода Л.П. знайомить гостя з історією козацтва  
 
 
 
Зустріч козаків Нікополя та Казахстана з благочинним м. Нікополя протоієреєм Миколаєм
 
 
Зустріч з завідуючою БІЦ «Слово» Білоцерковською Л.М.
 
 
 Зустріч фахівців БІЦ «Слово» з отаманом Машканцевим С.В. 
 
 
 
Переклад в електронний вигляд: Бутенко О.П.
На нашому сайті Ви можете дізнатися більше про козацтво:
 
 
Обновлено 05.07.2011 10:55
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting