On-line

We have 60 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Library-information center "Slovo" - Наші привітання та звернення
There are no translations available.

Білоцерковська Л.М.
Завідуюча бібліотечно-інформаційним центром "Слово"
м. Нікополь

Шановні друзі!

Ми вдячні Вам за відвідування сайту бібліотечно-інформаційного центру «Слово» (БІЦ «Слово», м. Нікополь).

Наш колектив складається з  фахівців бібліотечно-інформаційної справи. Живемо і працюємо ми на чудовій Нікопольській землі Дніпропетровської області, що є на Україні.

У нас великий досвід  щодо створення та втілення у життя різноманітних проектів вже на протязі 20 років. Цими знаннями ми хотіли поділитися з Вами, знайти нових друзів та запросити до свого рідного краю. Відстань не має значення.

Ми живемо на багатющій землі. Раніше тут знаходились арії, сармати, скіфи, запорозькі козаки, чумаки, які робили цю землю багатою своєю історією. Тому ми маємо бажання розкрити для всієї України та світу цей край. Край, де була знайдена велика золота Пектораль, яка стала символом давньої історії України, де були розташовані п’ять Запорозьких Січей з семи існувавших у XVII столітті. Край, звідки свобода та незалежність розлилась по всій неньці-Україні. Про дивовижну землю, яку нашим пращурам подарував сам Господь Бог, її поля, річки (яких було більш ніж 128), різноманітність  звірів, птахів, риб, про Дніпровські плавні, Великий Луг. Та саме найперше - розповісти про його головний скарб - людей, які жили, працювали, примножували та потім передавали у спадок своїм нащадкам славну історію цієї землі, про людей та професіоналів з великої літери.

До Вашої уваги пропонується динамічний електронний проект фахівців БІЦ «Слово», який постійно поповнюється та оновлюється різноманітними матеріалами наших авторів.

На цьому сайті Ви маєте нагоду ознайомитися з матеріалами з історії Нікопольщини (ексклюзивний матеріал у підрозділах - "Наш край: від мезозою до первісних мисливців", "Давня історія"), біології ("Дніпровські плавні", "Природа Нікопольщини"), мистецтвознавства, народознавства, оглянути представлені художні твори мистецтв видатних майстрів своєї справи, які живуть і працюють на Нікопольській землі ("Перлини Нікопольщини"). Ви можете ознайомитись з культурним і спортивним життям міста ("Спортивне життя Нікополя", "Календар культурних заходів"). Також до Вашої уваги календар пам'ятних дат Нікопольщини на 2010 рік.

Terra Inkognita - Нікопольський край - розкриває свої таємничі скарби для широкого загалу користувачів.
Будемо раді професійному спілкуванню, обміну думок та творчій співпраці як з користувачами України так і за її межами.
                                                                       
Last Updated on Thursday, 05 February 2015 11:16
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting