p1350286.jpg

Зараз на сайті

Сейчас 125 гостей онлайн

Besucherzahler singles
счетчик посещенийDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
13.12.2015 16:00
There are no translations available.

 

 
 

 

Вітаємо всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 


 

2017 рік - 500-річчя Реформації

 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №357/2016

Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації

З метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави, а також відзначення в Україні 500-річчя Реформації постановляю... читати далі

 

 

 
Увага! Нова книга по історії Нікополя
 
Друзі, на нашому сайті ви маєте можливість ознайомитись з новою книгою Богдана Стратейчука «Нікопольський край в щоденниках і спогадах».
 
Підготовка книги до видання тривала 6 років. Втілити ідею Богдана у життя допомогли колишній директор Нікопольського краєзнавчого музею Петро Касьянович Ганжа та кандидат історичних наук Владислав Грибовський. Фінансову допомогу надали громадська організація «Мир», активіст Ігор Радченко, а також знайомі та друзі автора.
 
По одному примірнику книги передано в шкільні бібліотеки Нікополя, а також один примірник знаходиться в читальній залі центральної бібліотеки.
 
Враховуючи те, що ця книга надрукована невеликим накладом, а зацікавленість нікопольців історією рідного міста зростає, гадаємо, наш сайт надасть додаткові можливості як історикам, так і пересічним громадянам ознайомитися з маловідомими сторінками минулого рідної землі.
 
 
Загрузить часть 1 Загрузить часть 2 Загрузить часть 3 Загрузить часть 4
Частина 1 Частина 2 Частина 3 Частина 4
 
 

 


 

V Відкритий міський художньо-літературний конкурс 
«Край п'яти Січей» завершився

 

Щербова О. Нікополь – край п'яти Січей

28 квітня, в Нікополі відбулася церемонія нагородження переможців V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей». З кожним роком географія цього конкурсу розширюється. Дітей, які бажають брати участь в ньому, стає все більше. За п'ять років в конкурсі взяли участь понад 800 осіб. Чим же так привабливий «Край п'яти Січей»? Чому конкурс з легкістю знаходить відгук у серцях і об'єднує молодь з усієї України?... читати далі

 

  


 
 

 

Церемонія нагородження переможців V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей» відбулася  у Нікопольському культурно-дозвілєвому центрі 28 квітня 2017 року. Переможці отримали дипломи та подарунки, а всі учасники сертифікати, книги та запрошення на екскурсію по Нікополю. Переможці з інших міст отримають свої винагороди поштою... читати далі

 


 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Обновлено 14.10.2017 08:04
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting