On-line

We have 90 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Library-information center "Slovo" - Наші привітання та звернення
Wednesday, 27 March 2013 17:01
There are no translations available.


Перший день квітня


У квітні весна остаточно вступає у свої права. Все яскравіше пригріває сонце і збільшується світловий день. Пробуджується після тривалого зимового сну і перетворюється природа. Не випадково цей місяць з давніх часів мав стільки яскравих і красномовних народних назв - снігогін, снігосгін, березол, водолій, водопол, цветень, парник, парильник, крапельник. До речі, саме слово «апрель», ймовірно, пішло від латинського слова «зігрітий сонцем», «сонячний». Не виключено, що від латинського дієслова «відкривати» - в квітні розпускаються перші бруньки, розкривається перше листя і так далі.


Перший день квітня примітний цілим рядом пам'ятних дат і знаменних подій. Однією з найбільш яскравих прикмет настання весни по праву вважається повернення перелітних птахів в рідні місця, тому 1 квітня зовсім не випадково проголошений Міжнародним Днем Птахів. На нашому сайті Ви знайдете чимало цікавої і захоплюючої інформації про національних птахів і птахів-рекордсменів, а також про те, які пернаті живуть нині на території міст України.

Блакитна синиця
(мала синиця, лазорівка)
Фото: www.lifeisphoto.ru


1 квітня 1809 р. народився Микола Васильович Гоголь - видатний російський і український письменник, драматург, філософ, автор комедій «Ревізор» і «Одруження», популярних збірок «Вечора на хуторі біля Диканьки», «Миргород», поеми «Мертві душі» та ін.

Микола Гоголь


Не варто забувати і про те, що 1 квітня - День Сміху. У зв'язку з цим пропонуємо Вам трохи відпочити від насущних справ і відвідати справжню країну Гумору і Сміху під назвою КВН, яка нещодавно відмітила своє 50-річчя. У розділі «Історія Нікопольського КВНа». Ви знайдете чимало іскрометних жартів, рідкісних фотографій і відеоматеріалів, присвячених славній історії КВНівського руху нашого регіону. Пропонуємо Вам також познайомитися з викладеною в гумористичному дусі історією одного повітового міста і заглянути в зошит справжнього КВНівского сценариста.

Гравці команди КВН «КлубНіка» Олексій Зиков та Володимир Фролов
з ведучим телевізійної програми «КВН» Олександром Масляковим.
Фестиваль «КіВіН». м. Сочі. Січень, 1997 р.

.

.

.

У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове

Last Updated on Wednesday, 27 March 2013 17:55
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting