On-line

We have 338 guests online
Besucherzahler singles
счетчик посещений



Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Print E-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
Monday, 26 March 2018 15:31
There are no translations available.

Вітаємо переможців
VІ Відкритого міського художньо-літературного конкурсу
«Край п'яти Січей»

 

 

Журі VI Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п’яти Січей» завершило свою роботу. Визначені у кожній з чотирьох конкурсних номінацій лауреати І ступеню, лауреати ІІ ступеню, лауреати ІІІ ступеню, дипломанти та конкурсанти, нагороджені відзнакою журі.

Найвищу нагороду (Гран-прі) у цьому році вибороли конкурсанти у номінаціях «Графіка та живопис», «Скульптура» та «Література». Загальна кількість конкурсних робіт – 353, що на 101 роботу більше, ніж у минулому році.

В цьому році до вже традиційних трьох номінацій («Графіка та живопис», «Скульптура», «Література») додалась четверта – «Декоративно-прикладне мистецтво». Слід зазначити, що до розширення номінацій нас спонукають самі учасники конкурсу, які у своїх роботах часто виходять за рамки конкурсних завдань. Саме так сталося у свій час з номінацією «Скульптура», а в цьому році з номінацією «Декоративно-прикладне мистецтво».

Тож, вітаємо всіх переможців!!!

Окреме вітання та подяка всім вчителям, бібліотекарям, керівникам творчих гуртків та шкіл мистецтв, батькам за вашу підтримку у нашій спільній важливій справі – вихованні любові до мистецтва та історії рідного краю!

Окрема подяка конкурсантам та їх наставникам з інших міст та регіонів України, які завдяки участі у конкурсі «Край п’яти Січей» ознайомилися із сторінками історії Нікопольщини, багато з яких без перебільшення є також важливими сторінками історії нашої держави.

Бажаємо усім невичерпної наснаги та творчого піднесення! Міцного усім здоров’я під Божою опікою!

З повагою, організатори конкурсу "Край п'яти Січей"

 

Номінація «Література»
 

Гран-прі

Вікова категорія 6-9 років
 
Лауреат І ступеню

Лауреат ІІ ступеню

Лауреат ІІІ ступеню

Дипломанти

Відзнака журі «За любов до рідної землі, відтворену у  поезії»

Відзнака журі «За образність та асоціативність»

Відзнака журі «За відданість історичним цінностям рідного краю»

Відзнака журі «За творчий підхід у висвітленні обраної теми»

Відзнака журі «За оригінальність та нестандартність»

 

Вікова категорія 10-13 років


Лауреат І ступеню

Лауреат ІІ ступеню

Лауреат ІІІ ступеню


Дипломанти

Відзнака журі «За художню виразність і поетичне красномовство»

Відзнака журі «За актуальність і позитивність мислення»

 

Вікова категорія від 14-18 років


Лауреати І ступеню

Лауреат ІІ ступеню

Лауреат III ступеню

Дипломанти

 

 

Номінація «Графіка та живопис»

 

Гран-прі

  • Півень Єлизавета «Цариця скіфів», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

 

 
Вікова категорія 6-9 років

   

Лауреат І ступеню

  • Ткаченко Юлія «Рідні простори», студія «Ренесанс», м. Нікополь (керівник - Ломака В.І.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Стаценко Марія «Зустріч оборонця хлібом-сіллю», студія «Ренесанс», м. Нікополь (керівник - Ломака В.І.)

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Маляр Маргарита «Гетьман Іван Виговський», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Дипломанти

  • Кухтій Ілля «135 років від знайдення родовищ марганцю», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 
  • Осіпова Евеліна «Нікопольські пряники. Відродження традицій», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», студія «Артіль», м. Нікополь (керівник - Єна О.В.)

 
Відзнака журі «За ретельне та охайне виконання»
  • Шавайло Вікторія «Пастушки», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Відзнака журі «За вшанування подій нашого краю»

  • Перепелиця Ілля «Пам’яті першого нікопольського кінотеатру», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Відзнака журі «За щиру безпосередність»

  • Білецький Андрій «Козаки наступають на польську фортецю», студія «Ренесанс», м. Нікополь (керівник - Ломака В.І.)

  

 

 Вікова категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню 
  • Оскома Денис «115 років колії на Долгінцево», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Маслова Ангеліна «Українське село Катеринівка», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Сорочинська Л.В.) 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  •  Аліфанова Лада «Мій Нікополь», КЗ «ННВК № 15», м. Нікополь (самостійна робота)

 

Дипломанти

  • Артемчук Христина «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі», Кутська дитяча художня школа, Івано-Франківська область (викладач - Березюк Т.Л.)

  •  Сідлецька Валерія «Українська берегиня», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Сорочинська Л.В.)  

 

Відзнака журі «За техніку виконання»

  • Драченко Діана «Гетьман Іван Виговський», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Відзнака журі «За емоційну виразність»

  • Матієк Богдан «Козацькі проводи», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Сорочинська Л.В.) 

 

Відзнака журі «За декоративність»

  •  Дарійчук Віоріка «Мамаєва дума», Кутська дитяча художня школа, Івано-Франківська область (викладач - Прокоп'юк В.М.)

  

 
 
Вікова категорія 14-18 років

  

Лауреат І ступеню
  • Колесник Дар’я «Козацькому роду нема переводу», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Лабун І.Ю.) 

 

Лауреат ІІ ступеню

  •  Ягольницька Ольга «Жіноча доля», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Сорочинська Л.В.) 

 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Загамула Єлизавета «80 років від початку роботи на Нікопольському курганному полі», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

Дипломанти

  • Черненко Олександр «Сагайдачний», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Готинчан В.С.)

  • Садікова Людмила «Майстриня нікопольського розпису», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Яценко К.Ю.)

 

 Відзнака журі «За композиційне вирішення»

  • Головір Альона «Іван Сірко», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Яценко К.Ю.)

 

 

Відзнака журі «За техніку виконання»

  • Грузіна Вікторія «Скіфська красуня», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 13», студія «Артіль», м. Нікополь (керівник - Єна О.В.)

  

 

Відзнака журі «За ідею твору»

  • Оболєнцева Вікторія «Українські титани», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Готинчан В.С.)

 

 Відзнака журі «За живописне вирішення»

  • Жемчужніков Ярослав «Боронити волю», Могилів-Подільська мистецька школа, Вінницька область (викладач - Лабун І.Ю.) 

 

 Відзнака журі «За оригінальність теми»

  • Ізосімова Валентина «Погляд у минуле», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Яценко К.Ю.)

 

 

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
 
Категорія 6-9 років

 

Лауреат І ступеню
  • Букіна Лілія «Спасо-Преображенський собор», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Колібрі», м. Покров, (керівник - Ключнікова Є.В.)
 
Лауреат ІІ ступеню
  • Новік Анастасія «Собор», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Приходько Т.І.)
 
 
Лауреат ІІІ ступеню
  • Скиба Поліна «Кобзарі», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Завгородня О.І.)
 
Дипломанти
  • Волошина Ганна «Краса мого міста», КЗ «ННВК № 15», м. Нікополь (вчитель - Сулімова І.В.)

  • Меріда Олена «Лялька-мотанка періоду скіфської давнини», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Приходько Т.І.)

 
 Відзнака журі «За старанність»
  • Лисенко Дарина «Чортомлицька амфора», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 22», м. Нікополь (вчитель - Матвієнко О.М.)
 
 
Відзнака журі «За ефектну презентацію»
  • Бондар Марія «Паровоз», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Дизайн ГРУП», м. Покров (керівник - Бондар О.І.)
 
 Відзнака журі «За творчий підхід»
  • Коняхіна Кіра «Золота пектораль», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Фантазія», м. Покров (керівник - Гриценко Н.О.)
 
 
Відзнака журі «За етнорафічну виразність»
  • Сиротенко Марія «Оберіг сім'ї моєї», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 22», м. Нікополь (вчитель - Матвієнко О.М.)
 
 Відзнака журі «За оригінальну подачу техніки»
  • Татюк Софія «Нікопольський пряник», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Майстриня», м. Покров (керівник - Бовкун І.М.)

 

 

 

Категорія 10-13 років

 
 Лауреат І ступеню
  • Половінцева Анастасія «Нікопольський красень», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 9», м. Нікополь (вчитель - Дерев'янко А.Ю.)
 
Лауреат ІІ ступеню
  • Борисова Ангеліна «Собор душі», Кам’янська ЗОШ, Нікопольський район (вчитель - Дініц О.В.)
 
Лауреат ІІІ ступеню
  •  Шелемба Віталій «Погоня», Капулівський СБК, гурток «Шедеври вогником», Нікопольський район (керівник - Косогор М.А.)

 

Дипломанти

  • Петренко Анастасія «Храм душі моєї», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 19», м. Нікополь (самостійна робота)

  • Шустрова Марія «Козаче, соколе, візьми мене з собою», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Поляк О.В.)

 

 

 Відзнака журі «За самобутню тематику»

  • Мунтян Олександра «Козацька розмова», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Поляк О.В.)

 

 

Відзнака журі «Дизайн та екологія»

  • Сидоренко Аліна «Скіфське намисто», Приміська ЗОШ, Нікопольський район (вчиитель - Подлужна В.М.)

 

 

Відзнака журі «За відповідність народним традиціям»

  • Добуляк Діана «Принеси мені лелеко, немовля маленьке», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Поляк О.В.)

 

 

Відзнака журі «За натуралістичність образу»

  • Кирданов Тимофій «Пилип Орлик», Капулівський СБК, гурток «Шедеври вогником», Нікопольський район (керівник - Косогор М.А.)

 

 

Відзнака журі «За обрядову символічність»

  • Бурмей Софія «Івана Купала», Чернівецька художня школа ім. М. Івасюка, м. Чернівці (викладач - Поляк О.В.)

 

 

Категорія 14-18 років

 

Лауреат І ступеню

  • Писанкіна Тетяна «Богдан Хмельницький», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Колібрі», м. Покров (керівник - Ключнікова Є.В.)

 

Лауреати ІІ ступеню

  • Грабчук Вероніка «Скіфський стан», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

  • Грабчук Вікторія «Вечірня прогулянка», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Дьолог Єлизавета «Українська хата», КПНЗО «НМЦТМ та ТТ», гурток «Виготовлення сувенірів», м. Нікополь (керівник - Дьолог В.С.)

 

 

 

Номінація «Скульптура»

 

 Гран-прі

  • Половінцева Анастасія «Скіфська амазонка», КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладачі - Резніков С.М., Яценко К.Ю.)

     

 

Вікова категорія 6-9 років
 

Лауреат І ступеню

  • Іваненко Іван «Скіфський сокіл», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)
 
 
 

Лауреат ІІ ступеню

  • Шамрай Софія «Богдан Хмельницький», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (самостійна робота)
 

Лауреат ІІІ ступеню

  • Шуляк Олександр «Макет козацької Січі», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6», м. Нікополь (вчитель - Фокіна І.С.)

 

Дипломанти

  • Щучко Анастасія «Ярмарок», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

  • Жовнаренко Марія  «Ярмарок», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

 

 Відзнака журі «За втілення історичного образу»

  • Іваненко Іван «Час праці на благо», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За вшанування подій нашого краю»

  • Шамрай Софія «Скіфська амфора», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (самостійна робота)

 

Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Олейник Дар’я «Ярмарок», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

 

 

Відзнака журі «За вшанування подій нашого краю»

  • Лепікаш Даніїл «155 років з дня знахідки Чортомлицької амфори»КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 22», м. Нікополь (вчитель - Матвієнко О.М.)

 

 Відзнака журі «За вшанування історії краю»

  •  Найдьонов Нікіта «Козак Війська Запорозького Низового», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Приходько Т.І.)

 

 

 

Вікова категорія 10-13 років

 

Лауреат І ступеню

  • Шпонька Назар «370 років з дня обрання Б. Хмельницького гетьманом Війська Запорозького», Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Нікопольський район (вчитель - Чабаненко Г.О.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Журавльов Данило «Володарка рідного степу», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.)

 

 

Лауреат ІІІ ступеню

  •  Голубенко Гліб «Степова красуня», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.)

 

 

Дипломанти

  • Кошова Анна «Половецька кам’яна баба», КПНЗ «БТДтЮ», гурток «Фантазія», м. Покров (керівник - Гриценко Н.О.)

  • Осмоловська Ксенія «Скіфський страж», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

 

Відзнака журі «За натуралістичний підхід»

  •  Романюк Віола «Білогрудий птах з рідного краю»,  арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За позитивність ідеї»

  •  Шленськова Дар’я «Ліхтарик Нікопольського краю», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За проникливий образ»

  • Наливайко Катерина «Совонька сплюшка – берегиня Великого Лугу»,  КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 22», м. Нікополь (вчитель - Наливайко Н.В.)

 

 

Вікова категорія 14-18 років

 

Лауреат І ступеню

  • Лехтіна Аліна «Лоно зміїногої богині Апі»,  КЗ «НМШМ № 1», м. Нікополь (викладач - Дробот Т.Ю.)

 

Лауреат ІІ ступеню

  • Аржанухіна Валерія «Жага до свободи» арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Максимчук Т.В.)

 

Лауреати ІІІ ступеню

  • Прокопенко Ганна «Незламний дух віків», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

  • Саркісян Карен «Пал», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

 

Дипломанти

  • Зеленська Віталіна «Батько відродження», арт-майстерня «Африка», м. Нікополь (керівник - Гуденок В.О.)

  • Чалий Богдан «Потомок динозавра», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.)

 

Відзнака журі «За вшанування історії нашого краю»

  •  Вертепа Аристарх «Іван Сірко», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.)

 

 

Відзнака журі «За натуралістичний підхід»

  • Ільгов Олексій «Вдалий улов», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.) 

 

Відзнака журі «За позитивний настрій»

  • Гребеннікова Софія «В пошуках пари», КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. Коваля», м. Нікополь (вчитель - Максимчук Т.В.)

 


 

 Роботи учасників V Відкритого міського художньо-літературного конкурсу «Край п'яти Січей»

 

Номінація «Графіка та живопис»
 

Категорія 6-9 років

Категорія 10-13 років

Категорія 14-18 років

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
 

Категорія 6-9 років

 Категорія 10-13 років

 Категорія 14-18 років

 

Номінація «Скульптура»

 

Категорія 6-9 років

 Категорія 10-13 років

  Категорія 14-18 років

 

 

 

 

  

 

 

У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове

Last Updated on Tuesday, 10 April 2018 18:29
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting