PDF Print E-mail
Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей"
Tuesday, 08 October 2019 18:08
Роботи учасників VІІ Відкритого міського художньо-літературного конкурсу  "Край п'яти Січей"
 
Номінація «Графіка та живопис»
 

Категорія 10-13 років

 

 «Нікопольська дамба – майбутнє»
Симонищ Микита
КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. № 1 ім. О. Коваля»
Вчитель - Фокіна І.С.

 

 «Дорога на ярмарок»
Рудський Владислав
КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. № 1 ім. О. Коваля»
Вчитель - Фокіна І.С.

 

 «Богдан Хмельницький»
Федулов Максім
КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. № 1 ім. О. Коваля»
Вчитель - Фокіна І.С.

 

 «Ой під вишнею, під черешнею…»
Морозова Вікторія
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5»
Вчитель - Гетманенко Л.В.

 

«Українська хата»
Гоцуля Анна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 5»
Вчитель - Гетманенко Л.В.

 

«Козацькі розваги»
Боровик Богдан
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6»
Вчитель - Кузьменко Н.В.

 

«Петро Дорошенко»
Маляр Маргарита
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6»
Гурток ОТМ
Керівник - Фокіна І.С.

 

 «Майстер-клас у кафе «Аленка»
Маляр Маргарита
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 6»
Гурток ОТМ
Керівник - Фокіна І.С.

 

 «В похід за перемогою»
Панченко Володимир
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10»
Кузьменко Н.В.

 

 «Козацька зброя»
Богинська Мілена
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10»
Кузьменко Н.В.

 

 «Твердий, як скеля»
Бібіченко Катерина
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 10»
Кузьменко Н.В.

 

 «Віковий спокій»
Яцук Денис
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24»
Вчитель - Байдуков Ю.В.

 

«Море, мрії…»
Шевченко Вероніка
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24»
Вчитель - Байдуков Ю.В.

 

 «Рідне місто»
Юрчук Владислава
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24»
Вчитель - Байдуков Ю.В.

 

 «Осіння набережна»
Жук Валерія Сергіївна
КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. № 24»
Вчитель - Байдуков Ю.В.

 

 «Бій сучасних козаків»
Рибка Яна
КЗ «НСПМШ № 26»
Вчитель - Ломака В.І.
 

 «Повернення на Січ старих козаків»
Загребельна Влада
КЗ «НСПМШ № 26»
Вчитель - Ломака В.І.

 

 «Слава Україні – героям слава!»
Данілейченко Микола
КЗ «НСПМШ № 26»
Вчитель - Ломака В.І.

 

 «Над Січчю…»
Могильда Дарина
Філія № 9 КЗ «НМЦБС»
Студія естетичного розвитку «Феєрія кольорів»
Керівник - Позднякова Л.В.

 

 «Покров Божої матері»
Тарасова Вероніка
Філія № 9 КЗ «НМЦБС»
Студія естетичного розвитку «Феєрія кольорів»
Керівник - Позднякова Л.В.

 

«Веселка у моїх долонях»
Дернова Віолета
Філія № 9 КЗ «НМЦБС»
Студія естетичного розвитку «Феєрія кольорів»
Керівник - Позднякова Л.В.

 

«Очі Батьківщини»
Паришева Ліліана
Філія № 9 КЗ «НМЦБС»
Студія естетичного розвитку «Феєрія кольорів»
Керівник - Позднякова Л.В.

 

«Спраглий козаченько»
Кузьмичова Поліна
Філія № 9 КЗ «НМЦБС»
Студія естетичного розвитку «Феєрія кольорів»
Керівник - Позднякова Л.В.

 

«Участь Запорозьких козаків у Полтавській битві»
Шпилька Тимофій
Студія естетичного розвитку
Керівник - Ломака В.І.

 

«Благословення на бій»
Бабій Єлизавета
Студія естетичного розвитку
Керівник - Ломака В.І.

 

«Коли минуле стрітиться з майбутнім, тоді легенди оживуть»
Зуріашвілі-Замошникова Анна
Червоногригорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Гурток ОТН «Вогник»
Керівник - Яременко В.І.

 

«Подорож морем»
Герез Вікторія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Яворницький на Нікопольщині»
Міщенко Марія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Скіфські полювання»
Кухтій Ілля
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Артист Дальський на машинобудівному заводі»
Носач Ростислав
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Щедра Нікопольська земля»
Афоніна Анна
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Скіфи на господарстві»
Носач Ростислав
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Микитинська Січ»
Фокін Антон
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Композитор Сергій Прокоф’єв»
Афоніна Анна
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Рєпін і Сєров в Нікополі»
Герасименко Антон
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Вірш від В. Сосюри – Нікополю»
Кунах Софія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Плавні»
Огурцова Катерина
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Не легка атака»
Карпов Микита
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Захист фортеці»
Карпов Микита
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Олесь Гончар в Нікополі»
Гіберт Вікторія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Нікопольські вітряки»
Гіберт Вікторія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Дробот Т.Ю.

 

«Вантажна пристань»
Зеленська Катерина
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Старе місто»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Натюрморт»
Омельницький Михайло
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Покрова»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Катерина»
Зеленська Катерина
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Яскраве життя нікопольських вулочок»
Чаплигіна Влада
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Мелодія українських квітів»
Зеленська Катерина
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Нікопольський іконописець М.Д. Продан»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Соняшний натюрморт»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Смачний Нікопольський пряник»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Чарівна квітка»
Половінцева Анастасія
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«В ранковому саду»
Зеленська Катерина
КЗ «НМШМ № 1»
Викладач - Яценко К.Ю.

 

«Скіфи»
Зуріашвілі-Замошникова Анна
Студія образотворчої творчості «Палітра»
Керівник - Валсамакі О.В.

 

«Садиба»
Гайдамащук Софія
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«На Січі»
Кузьмінчук Вікторія
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Отаман»
Бойко Каміла
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Що то за козак без коня?»
Остапенко Аліса
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Козак»
Полтавець Олександр
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Козак»
Васілін Андрій
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Козак»
Щуренко Максим
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«На варті»
Іваниш Денис
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Славетна Січ»
Носик Ярослав
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Козак»
Алмаз Анастасія
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Січ»
Гузь Єва
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Битва»
Маліневський Ярослав
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Отаман»
Іваниш Денис
Капулівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель - Кацило Н.В.

 

«Доля козака – це доля Украни»
Кузменюк Василь
Кутська ДХШ
Викладач - Чорней М.Я.

 

«Зустріч»
Фірчук Назарій
Кутська ДХШ
Викладач - Прокоп’юк В.М.

 

«Козацькому роду нема переводу»
Халова Наталія
Кутська ДХШ
Викладач - Чорней М.Я.

 

«Козак Мамай»
Литвиненко Вікторія
Кутська ДХШ
Викладач - Чорней М.Я.

 

«Козацька дума»
Додяк Роман
Кутська ДХШ
Викладач - Прокоп’юк В.М.

 


 

 

 

 

 

 

У разі використання матеріалів цього сайту активне посилання на сайт обов'язкове 

 

Last Updated on Thursday, 17 October 2019 18:45
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting