Зараз на сайті

Сейчас 96 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
03.03.2010 17:50
There are no translations available.

Переклад з російської: Бутенко О.П.
 
 
Принс Дерек
(1915-2003) 
 

Дерек Принс народився в Індії, в сім'ї Британських підданих. Він вивчав філософію, а також старогрецьку і латинську мови в найвідоміших учбових закладах Великобританії - Ітон-коледжі і Кембриджському університеті. Він також вивчав іврит в Кембриджі і Єрусалимському Єврейському університеті.

На початку Другої Світової війни, несучи службу в медичному підрозділі Королівської армії Великобританії, Дерек пережив надприродну зустріч з Ісусом Христом, яка змінила усе його життя. Ось що він свідчив про це:

"В результаті цієї зустрічі я зробив два висновки на все життя: по-перше, що Ісус Христос живий; по-друге, що Біблія є істинною, важливою і сучасною книгою. Ці два висновки докорінно і назавжди змінили усе моє життя".

Відтоді Дерек Принс присвятив кожен дар, даний йому Богом, ясному і практичному дослідженню Біблії. Його завжди пам'ятатимуть за його вклад для науки церкви і вчення про: звільнення від прокляття, місце Ізраїлю в Божому плані, основи вчення Христа, звільнення від бісів, силу проголошення, пост і молитву, подіях у кінці часів у світлі Писання.

У кінці війни Дерек залишився там, куди його призначило командування Британської армії - в Єрусалимі. Завдяки шлюбу зі своєю першою дружиною, Лідією, він став батьком її восьми прийомних дочок. Уся сім'я була свідком відродження держави Ізраїль в 1948 році.

Працюючи викладачами в Кенії, Дерек і Лідія вдочерили ще одну дівчинку, негритянку. Лідія померла в 1975 році, і в 1978 році Дерек одружився удруге, на Руті.

Основний дар Дерека Принса - тлумачення ясним і простим чином Біблії і того, чому вона вчить. Його не деномінаційний, не сектантський підхід до істин Писання зробив його вчення доступним для людей різних національностей і релігійних поглядів.

Його щоденні радіопрограми "Ключі до успішного життя" досягають 6 континентів і
включають в себе переклади на арабську, китайську, малайську, монгольську, російську, іспанську та інші мови. Він є автором більше 40 книг, більше 450 аудіо і 150 відео повчальних касет, багато з яких було переведено і видано на 60 мовах.

Мільйони вірян по всій землі вважають Дерека Принса своїм наставником і батьком у вірі.

 

Взято:  www.horoshoe.info

 

Обновлено 11.08.2010 10:10
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting