Зараз на сайті

Сейчас 149 гостей онлайн
Besucherzahler singles
счетчик посещений


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
PDF Печать E-mail
БІЦ "Слово" (м. Нікополь) - Матеріали ЗМІ про роботу БІЦ «Слово»
06.05.2013 15:59
There are no translations available.

Овчаренко А.
Кореспондент
м. Нікополь, Україна

.

Так народжуються митці

.

Минулої п'ятниці у Нікопольському міському палаці культури відбулося нагородження переможців дитячого І Відкритого міського поетичного та художнього конкурсу «Край п'яти Січей».


У ньому взяли участь більше сотні школярів, які надіслали 94 малюнки та 28 віршів.


- Коли ми оголосили цей конкурс, ніхто не підозрював, що він отримає такий відгук у наших дітей, - розповіла завідуюча Нікопольським бібліотечно-інформаційним центром. «Слово» Лариса Білоцерковська. - Він вийшов за межі Нікополя, й у ньому взяли участь діти і з Нікопольського району, і з Вінниці, і з села Терешів Рівненської області. Ми дуже вдячні вам, наші юні учасники, майбутнє нашого міста та країни, за те, що ви взяли участь у конкурсі. Ви показали небайдужість до рідної землі. Ми раді, що в нього включилися і ваші викладачі. Як же вони переживали, як допомагали вам. Шануйте і поважайте своїх вчителів, вони показали безмежну повагу до вас. Хочу додати, що жодна організація, як суспільна, так і політична, жодна фірма, куди ми зверталися по спонсорську допомогу, не відмовила нам. Конкурс набув такого резонансу, що у ньому хоче брати участь молодь з усієї України. Ми будемо раді, щоб до нас приїжджала дітвора з усіх куточків країни, щоб ви з ними спілкувалися, розповідали про Нікопольщину. Щоб уся Україна дізналася про наші чудові історичні місця. Не забувайте: для того, щоб і надалі брати участь та перемагати у таких конкурсах, потрібно багато читати, запитувати у дідусів і бабусь про історію рідного краю. Тоді ваші роботи стануть ще кращими.


Цей конкурс, за словами Л. Білоцерковської, вирізняється з-поміж інших тим, що журі в ньому не оцінювало рівність штриха на малюнку або рівність рими поезії, а оцінювало вкладені у роботу любов до рідної землі, до старшого покоління.


- Поетичний конкурс був незвичайний тим, що вперше школярі писали про те, що їх насправді хвилює, - розповів член журі поетичного конкурсу, член Національної спілки журналістів України Г. Герасименко. - І за це хочеться подякувати вчителям, які навчили дітей цьому, які були поруч з ними. Але найголовніше те, що на нашому конкурсі народився маленький діамант - це учениця 8 класу Олександра Бурбело, якій за її чудові вірші було присуджено Гран-прі поетичного конкурсу «Край п'яти Січей». Справа в тому, що її вірші були настільки вищі за всі інші роботи, що журі вирішило скасувати перше, друге і третє місця, а замість цього присудити Гран-прі. А всіх інших учасників нагородили заохочувальними призами.


На жаль, дівчинка не змогла приїхати для нагородження, але прислала відео-звернення, в якому прочитала свою поему про видатного отамана Івана Сірка. Строки були настільки проникливі, настільки сповнені почуттями, що всі присутні не могли стримати свого захоплення та оплесків.


Організатори вирішили запросити Сашу у гості до Нікополя на літніх канікулах.


Перше місце у художньому конкурсі серед старшої вікової категорії зайняв прекрасний малюнок «Весна на Нікопольщині» Карини Донченко з селища Червоногригорівки.


Наприкінці заходів організатори мені розповіли, що докладуть усіх зусиль, щоб у майбутньому цей конкурс дійсно став всеукраїнським!

.

.

Джерело: Овчаренко А. Так народжуються митці // Південна Зоря. - 2013. - 8 березня. - С. 3.


На нашому сайті Ви можете дізнатися більше про роботу бібліотечно-інформаційного центру «Слово»:

.

.

Обновлено 13.05.2013 11:33
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting