PDF Print E-mail
Thursday, 15 January 2009 17:24
There are no translations available.

Конкурси, проекти, гранти
.

Веб-дайджест грантів для бібліотек (випуск № 35)


25-05-2010
Заявки на отримання грантів приймаються постійно
Організація «Freedom to Create» («рух креативних особистостей, які прагнуть змінити світ») фінансує проекти, що використовують мистецтво для трансформаційних змін у країнах, що розвиваються. Широкий спектр мистецьких форм може бути використаний та застосований для навчання, розвитку, зцілення та надихання людей.

22-12-2009
Еразмус Мундус - програма Європейської Комісії, котра уможливлює академічну мобільність та співпрацю між вищими навчальними закладами Євросоюзу та університетами країн поза межами ЄС. Новий етап програми Еразмус Мундус, що триватиме з 2009 по 2013 роки, відкривається оголошенням конкурсу на участь у кількох освітніх ініціативах.

04-12-2009
.

Програма соціальних перетворень в Західній Україні
Проектні заявки приймаються на постійній основі
Карпатський фонд та Мережа нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи підтримують трансформаційні процеси у соціальній сфері шляхом надання грантів недержавним організаціям в межах географічного регіону, що охоплює Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську і Чернівецьку області України.

16-06-2009
.

Щорічна заява на програму для грантів із представлення інтересів і захисту прав на національному рівні
Ця щорічна Заява (APS) є частиною проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), здійснюваних Pact Inc.

.
.
Last Updated on Sunday, 08 December 2013 13:01
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting