PDF Печать E-mail
Діловий етикет - Вступне слово
25.01.2010 15:08
There are no translations available.

 

Вступне слово
 
Поведінка - це дзеркало, в якому кожен показує свою зовнішність
Гете
 
Ні для кого не секрет, що наше життя складається зі звичайних дрібниць, яким ми часто не надаємо належного значення. А тим часом ці дрібниці, ох, як значущі. Уявіть собі художника, який малює складну картину. Сюжет, який він малює, складається з тисяч і сотень маленьких, навіть непомітних штрихів, але кожний з них дуже ретельно вимальовується автором - так народжується шедевр. А зараз уявіть, що художник зовсім трохи в цих непомітних штрихах помиляється один раз, другий, третій  - картина втрачає свою геніальність. Так і в житті. Невеликі помилки в штрихах-вчинках представляють нас в не дуже вигідному світлі. Фахівці в області етики і естетики стверджують, що перше враження про людину складається за 30 секунд, а руйнується… 5 років. От так декілька невірних кроків можуть призвести до довголітньої, кропіткої роботи по їх виправленню.

Наше життя часто непередбачуване, і описати всі ситуації, які можуть виникнути в ньому, не представляється можливим, тому на допомогу приходить етикет з відібраними і перевіреними часом нормами поведінки.

Діловий етикет є зведення прийнятих правил поведінки, зовнішні форми поведінки в діловій соціальній і професійній сфері. На сьогоднішній момент професіонал - це не тільки той, хто володіє тонкощами якої-небудь спеціальності, але і тонкощами ділового спілкування. Важливо відзначити, що в цивілізованому світі діловий етикет вважається економічною категорією, оскільки ні для кого вже не секрет, що хороші ділові манери персоналу є прибутковими для компанії.

Фахівці БІЦ «Слово» представляють свій новий проект, в якому зібрані матеріали по культурі ділової поведінки і спілкування. У цьому проекті ми пропонуємо матеріали з наступних тем:

Прийняття на роботу, співбесіда 
Зовнішній вигляд 
Діловий та класичний стиль 
Етикет службових відношень 
Керівник - підлеглий  
Ділова бесіда 
Телефонна розмова, ділова переписка
Конфлікт
Особливі випадки
Міжнародний етикет
Тести

Сподіваємося, що правила і поради, які ми представляємо в нашому проекті, допоможуть вам зробити правильні штрихи в картині вашого ділового життя.

 

Обновлено 05.01.2011 17:40
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting