Нікополь туристичний - Конкурс "Край п'яти Січей" | |
22.12.2016 15:34 | |
There are no translations available.
ЗАТВЕРДЖЕНО
1.1. V відкритий міський художньо-літературний конкурс «Край п’яти Січей» (далі - Конкурс) проводиться з грудня 2016 року по квітень 2017 року. 1.2. Метою Конкурсу є: 1.3. Організатором Конкурсу є відділ з питань культури та туризму та бібліотечно-інформаційний центр «Слово» (інформаційний відділ комунального закладу «Нікопольська міська централізована бібліотечна система»). 1.4. До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються представники закладів культури, освіти, громадських організацій.
2.1. До участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних навчально-виховних закладів (шкіл мистецтв, будинків, центрів дитячої, юнацької творчості тощо), студенти професійно-технічних закладів, училищ, технікумів та вищих навчальних закладів Нікопольщини, інших регіонів України та зарубіжних країн. 2.2. До участі у Конкурсі допускаються особи віком від 6 до 18 років за такими віковими категоріями: 2.3. Конкурс проводиться у номінаціях: 2.4. Конкурс проводиться у 3 етапи: 2.5. Взяти участь у Конкурсі можна як індивідуально, так і через різноманітні заклади, організації, тощо.
3.1. До Конкурсу приймаються роботи, що розкривають багатогранну історію Нікопольщини від давніх часів до сьогодення. 3.2. Пам’ятні та ювілейні дати, на які слід звертати увагу, готуючись до Конкурсу: 3.3. Роботи можуть бути виконані у різноманітних жанрах (історичний, батальний, портрет, пейзаж, побутовий, міфологічний, анімалістичний тощо). 3.4. На Конкурс можуть подаватися роботи у довільній техніці, у форматі А3 та А2 без рамок і паспарту. 3.5. Роботи мають бути творчими і самостійними, які не брали участь в інших конкурсах. 3.6. Учасники можуть подавати не більше 3-х робіт. 3.7. У паспорті конкурсної роботи (див. додаток) вказуються: Паспорт розміщується на зворотній стороні конкурсної роботи. 3.8. До Конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» не допускаються: 3.9. Конкурсні роботи приймаються: 3.10. Роботи учасників не рецензуються і не повертаються.
4.1. До Конкурсу приймаються роботи, що розкривають багатогранну історію Нікопольщини від давніх часів до сьогодення. 4.2. Пам’ятні та ювілейні дати, на які слід звертати увагу, готуючись до Конкурсу: 4.3. Роботи можуть бути виконані у різноманітних жанрах (есе, оповідання, авторська казка, поетичний твір тощо). 4.4. До Конкурсу приймаються роботи, написані українською та російською мовами. 4.5. Об’єм конкурсних робіт може бути довільним. 4.6. Текст конкурсних робіт має бути набраний шрифтом Times New Roman, 14 кеглем через 1,5 інтервали з однієї сторони аркуша. Сторінки мають бути пронумеровані, закріплені швидкозшивачем. Кожна робота повинна мати паспорт. 4.7. У паспорті конкурсної роботи (див. додаток) вказуються: 4.8. Учасники можуть подавати не більше 3-х робіт. 4.9. Роботи мають бути творчими і самостійними, які не брали участь в інших конкурсах. 4.10. До Конкурсу в номінації «Література» не допускаються: 4.11. Конкурсні роботи приймаються: 4.12. Роботи учасників не рецензуються і не повертаються.
5.1. Члени оргкомітету подають пропозиції голові оргкомітету щодо складу журі по кожній номінації окремо. 5.2. Голова оргкомітету затверджує склад та голову журі у кожній номінації окремо. 5.3. До складу журі входять члени Національної спілки художників України, члени Міжрегіональної спілки письменників України, члени Національної спілки журналістів України, члени Нікопольської спілки художників, учителі образотворчого мистецтва, учителі української мови та літератури. 5.4. Під час роботи журі члени оргкомітету забезпечують анонімність щодо авторства робіт та результатів оцінювання іншими членами журі. 5.5. Кожен член журі самостійно оцінює конкурсні роботи, визначає переможців за одиннадцятибальною системою, про що складається протокол у присутності членів оргкомітету. 5.6. Після закінчення роботи всіх членів журі на підставі прописаних протоколів складається загальний протокол результатів Конкурсу. 5.7. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає. 5.8. Оргкомітет Конкурсу має право змінювати дату проведення урочистої церемонії, якщо того будуть вимагати обставини.
6. Нагородження переможців Конкурсу 6.1. За рішенням журі Конкурсу на урочистій церемонії вручаються Дипломи: Переможці також нагороджуються пам’ятними подарунками. 6.2. Всі учасники Конкурсу отримують заохочувальні нагороди (майстер-класи, екскурсії тощо). 6.3. Учителі (викладачі, керівники студій тощо), які підготували переможців та брали активну участь у підготовцідо Конкурсу, отримують подяки від голови оргкомітету та голови журі. 6.4. Урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу відбувається за участю учасників Конкурсу, учителів (викладачів, керівників студій тощо), журі, спонсорів. 6.5. Нагороди та подарунки переможцям Конкурсу та учителям (викладачам, керівникам студій тощо) вручаються членами журі, членами оргкомітету, організаторами та спонсорами Конкурсу. 6.6. У разі, якщо переможці Конкурсу з інших міст України не можуть бути присутніми на церемонії нагородження особисто, дипломи та подарунки надсилаються їм поштою. 6.7. Після визначення переможців Конкурсу, всі роботи розміщуються на сайті bizslovo.org.
Начальник управління
з гуманітарних питань
Т.В. Мамонтова
Додаток
|
|
Обновлено 22.12.2016 16:40 |