PDF Печать E-mail
Бібліотека - Біографії наших авторів
06.07.2010 08:45
There are no translations available.

 

 Мальована Тетяна Георгіївна

Мальована Тетяна Георгіївна народилася 30 січня 1963 року в місті Нікополь Дніпропетровської області. В 1980 році закінчила середню школу № 7. Свою трудову діяльність розпочала на Нікопольському Південнотрубному заводі у 1980 році, де і працювала в цеху № 7 з 1981 по 1987 рік сортувальником, виконуючи обов’язки завідуючої кабінетом політпросвіти на громадських засадах, завідуючої народним книжковим магазином. Увесь цей час була членом парткому цеху.

В 1987 році за переводом перейшла на роботу в МК ЛКСМУ секретарем комітету комсомолу з правами райкому СПТУ № 34.

Освіта - вища, в 1989 році без відриву від виробництва закінчила Дніпропетровський металургійний інститут. Інженер – металург.

З 1991 по 1998 рік працювала на посадах заступника директора з комерційно-фінансової частини, комерційного директора в МП «Суспільно-політичний і культурний центр» при міськкому партії, в ПКФ «Тріада», МП «Ніка-Інформ» («Союздрук»), орзанізовувала рекламну діяльність на радіо «Ностальжі – 104,3FM» в ТОВ ПКФ «ТТ».
 
З кінця 1999 до жовтня 2000 року організовувала на громадських засадах роботу міської служби довіри.

З червня 2000 року працювала рекламним менеджером в ТОВ «Інформаційний центр «Репортер». Організовувала рекламну діяльність в газеті «Репортер». В цій газеті працювала за сумісництвом до 2006 р.

З кінця 2000 року до сьогодення працює в Нікопольському краєзнавчому музеї завідуючою відділом науково-просвітньої роботи. За період роботи проявила себе як фаховий організатор, ефективний менеджер. Налагодила і систематизувала роботу відділу в музеї. За її ініціативи були розрблені пріоритетні напрямки роботи відділу НПР, спрямовані на популяризацію діяльності музею серед учбових закладів міста, а також широких верств населення.

Тетяна Георгіївна постійно в пошуку нових, іноваційних методів роботи. Спілкується з представниками громадських організацій, ЗМІ та митцями міста. Розробила концепцію популяризації народно-прикладного мистецтва в місті НІкополі «Мистецький Нікополь».
 
 
 
Переклад в електронний вигляд: Бутенко О.П.
На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитись з роботами Тетяни Мальованої:
 
 
 
У разі використання матеріалів цього сайту посилання на сайт обов'язкове
Обновлено 05.10.2010 13:02
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting