PDF Печать E-mail
31.05.2011 15:52
There are no translations available.

 
 
Нові автори! Ми чекаємо саме на Вас!

Два роки тому фахівці бібліотечно-інформаційного центру «Слово»  вперше розмістили статті своїх авторів на сайті БІЦ «Слово», та вийшли в ефір! За цей час ми побачили зацікавленість користувачів до нашого сайту не тільки на теренах України, але ще й з 122 країн світу.

На сторінках свого сайту ми розмістили більше 700 статей з різних питань життєдіяльності людини. Для більш широкого загалу користувачів статті друкуються на українській та російській мовах.

Дякуємо нашим авторам з усієї України, що діляться з нами та з нашими користувачами своїми напрацюваннями, які вони робили протягом багатьох-багатьох років. Разом з Вами ми прагнемо створити наш сайт більш різноманітним та цікавим. Бо в нас одна спільна справа - поділитися нашими знаннями, гідно представити Нікопольщину та Україну світовій спільноті, і зробити цей світ хоч на трішечки кращим!

Всі матеріали, які розміщені на сайті, користуються попитом у наших відвідувачів. Багато з них є екслюзивними, і друкуються тільки на bizslovo.org.

Тому ми запрошуємо до співпраці фахівців з різних сфер науки та культури, і просимо нових авторів надсилати нам свої напрацювання для розміщення на сайті.

Особливо нас цікавить дитяча тематика. Ми побачили, що вона викликає неабияке зацікавлення з боку наших відвідувачів і користується великою популярністю. На жаль, сучасній Україні бракує якісної та різноманітної дитячої літератури. Тому ми будемо раді отримати від Вас: дитячі вірші, казки, оповідання, «розфарбовки» та ін., методичні матеріали. Ми з великим задоволенням познайомимося з дитячими авторами та дитячими художниками-ілюстраторами.

Особливо чекаємо нових авторів, які мають досвід роботи з дітьми з обмеженими фізичними можливостями. Якщо у Вас є великий досвід у роботі, а також зібрані матеріали - ми надамо для Вас свої технічні можливості, щоб Ви змогли поділитися своїм досвідом з багатьма-багатьма людьми з усього світу.

Зробимо разом світ для наших дітлахів більш цікавим та різноманітним!

 
 
 
Малюнок Тетяни Шевченко, м. Київ
 
 
 
Обновлено 23.06.2011 15:43
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting