PDF Печать E-mail
20.11.2008 09:28
There are no translations available.

Переклад  з російської: Стрілецька М.В.
 
 
Тороп Сергій Олегович
 
Тороп Сергій Олегович - корінний нікопольчанин, біолог. Вже в 6 років приходив додому з повними кишенями жуків і коників. У 9 років прогулював уроки унаслідок спостереження за гніздечком ворони. У 11 років так зрадів дарованому батьками на день народження мікроскопу, що не заспокоївся до тих пір, поки не розглянув в нього листя всіх дерев, що росли поряд з будинком. І це в ті роки, коли інші діти ганяли по двору в м’яч або грали в «козаки-розбійники». Починаючи з 6-го класу вів щоденник спостережень за тими птахами, що живуть на Нікопольщині.
 
Після закінчення Криворізького державного педагогічного інституту (1994 р.) працював вчителем географії і біології в СШ № 9 міста Нікополя (1995-1998 рр.).
 
Починаючи з 1999 року постійно публікує статті на біологічні і екологічні теми в місцевих газетах («Репортер», «Нікопольські вісті», «Візит-венал», «Південна зоря» та ін.).
 
Автор більше 30 плакатів на екологічну тематику.
 
У 2001 році виступив одним з організаторів освітнього проекту «Тарпан», направленого на збір відомостей і популяризацію знань про диких коней (тарпанів),  що жили на території Нікопольщини до кінця XIX століття.
 
У 2002 році брав участь в програмі «Залучення громадськості до дослідження і збереження дикої флори і фауни, екосистем міст України», проведений Інститутом   зоології Національної академії наук України за підтримки Фонду Джона і Кетрін Мак Артуров.
 
Неодноразовий учасник виставок екологічного плаката, що проводилися в Росії, Польщі і Голландії.
 
Автор емблеми антиядерного «Трансдніпровського велопробігу - 2004».
 
Творець серії малюнків «Чарівний мир Дніпровських плавнів» (2007-2008 рр.). Захоплюється колекціонуванням раковин молюсків (конхіофілія)  і вирощуванням екзотичних рослин в кімнатних умовах.
 
Починаючи з кінця 80-тих років співпрацював з командами КВН м. Нікополя, м. Кривий Ріг, м. Москва. Друкувався на сторінках "КВН-газети" (Україна) та в українських і російських гумористичних виданнях.   
 
 


На нашому сайті Ви маєте змогу ознайомитися з роботами Сергія Торопа:
 
 
У разі використання матеріалів цього сайту посилання на сайт обов'язкове
Обновлено ( 20.01.2010 13:37 )
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting