PDF Печать E-mail
БІЦ "Слово" (м. Нікополь) - Новини відділу з питань культури та туризму
15.01.2016 00:00
There are no translations available.

Книга дружить з дітворою

 

Книги дружать з дітворою
Полюби їх у житті,
І улюблені герої
Будуть друзями в путі

 

Книга – це чудове надбання людей, наш кращий порадник і друг, вірна супутниця життя. А чи вміють читати наші діти? Чи можуть взяти від гарної книги все те, що є в ній цінне та цікаве?

Так! Вміють! А ще, й як!!!

10 січня 2016 року в дитячій бібліотеці-філії № 4 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» відбувся другий щорічний конкурс-дивосвіт «Квітник читача».

«Квітник читача» - це зелена галявина, де діти вирощують свої квіти-книги. Протягом року діти відвідували бібліотеку і за кожну прочитану книгу бібліотекар приклеював листочок до квітки. В центрі квітки – фото дитини.

Мета конкурсу – виявити кращого читача – начитаного, ерудованого, артистичного, винахідливого. В конкурсній програмі взяли участь 9 дітей 3-4 класів із різних шкіл міста. Оцінювало конкурс компетентне журі.

В першому конкурсі діти захищали свою улюблену книгу. Кожен читач намагався якнайкраще представити свого героя: діти малювали малюнки, співали пісні, розповідали вірші, робили мультимедійні презентації, ставили сценки до улюблених епізодів книги. Активну участь у підготовці дітей брали батьки.

У другому конкурсі, який називався «Абетковий каламбур», діти повинні були за три хвилини розкласти книги за мовами та алфавітом. Кожен учасник уважно роздивлявся книжки та розподіляв їх. Поки журі перевіряло та підводило підсумки двох конкурсів, діти та їх батьки розважалися у грі «Хто Я?» та взяли участь в аукціоні «Відгадай художній твір?». А проявити свою ерудованість діти мали змогу у третьому конкурсі, де кожен учасник відповідав на запитання вікторини «Розумним бути модно».

Цього року самим начитаним, ерудованим, винахідливим та артистичним виявився Самойленко Роман – учень 4-го класу школи № 20, який посів 1-ше місце, 2-ге місце зайняла учениця 4-а класу «Гімназії №15» Аліфанова Лада і 3-тє місце – Скрипко Роман – учень 4-а класу «Гімназії №15».

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та призами. Не залишились без уваги і інші учасники. Кожен був відзначений «Дипломом за участь» та навчальним посібником – Атлас для школярів «Запорозькі козаки». Призи для конкурсантів надані відділом з питань культури, сім’ї та молоді.

Наприкінці заходу батьки разом з бібліотекарями пригощали дітей солодощами.

    

    

 

    

 

    

 

     

 

Ганна Содилєва

бібліотекар філії № 4
КЗ «Нікопольська міська ЦБС»

 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting