PDF Печать E-mail
БІЦ "Слово" (м. Нікополь) - Новини відділу з питань культури та туризму
18.05.2016 09:02
There are no translations available.

Нікопольці розкажуть про скіфів віршами Мозолевського


29 травня у стінах Нікопольської центральної бібліотеки пройде фінал конкурсу читців поезії Бориса Мозолевського під назвою «Поет – шукач скарбів та волі».

 

 

Змагання поетичного декламування влаштували бібліотекарі Нікопольскої ЦБС серед простих читачів. Присвятили їх двом визначним датам – 80-річчю Бориса Мозолевського та 45-річчю його найвідомішої знахідки – скіфської пекторалі. Крім того, що Борис Миколайович був визначним археологом, його ще знали як талановитого поета. Методист НЦБС Олена Каракуша назвала його вірші дуже цікавими.

Більшість з них присвячена нашим давнім предкам – скіфам. Мозолевський їх, звичайно, на власні очі не бачив, але дуже тонко відчував дух цієї давньої цивілізації. Адже в ході археологічних досліджень він постійно стикався з її «привітами» нам, далеким своїм нащадкам.

 

 

Малюнок Анни Синюк, «Скіфська царська сім’я»

 

Отож, після відбіркового туру, який відбувся у всіх філіях НЦБС, визначилося коло фіналістів. Вони будуть декламувати вірші Мозолевського 29 травня, у неділю, о 13.00 у центральній бібліотеці. Як це вони будуть робити - з перевдяганнями, з долученням відеоряду, чи ще з якими ефектами – поки що залишається таємницею. Все побачимо на фіналі конкурсу.
 
Долучайтеся!

 

 

 

 

 

 
Відділ з питань культури та туризму

 

 

Обновлено 18.05.2016 09:25
 
Нікополь Nikopol, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting